2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

TNT Gabi 2006.12.25. 13:06 • [35]
Szia Gabi!Ez nagyon meglepett mivel soha nem gondoltam ilyenre az életembe hogy te is a rajongójuk voltál!A van-e valaki még címu szám nekem nagyon tetszik!Egyébbként kedvelem a te dalaidat,legjobban azt az albumot amivel Dandó Zoli is játsszik!Allig találok szavakat,de szerintem a ti hangotok nem passzol!Jobban Ákyhoz illik Szekeres Adrien!De ez nem megbántás ként írtam!Lesz koncert is a lemez kapcsán?Puszika!Gabi
Baby Gabi 2006.12.25. 11:08 • [34]
Szia Gábor!
Köszi a levelet!
Örülök,hogy tetszett az álomvár feltúrbózva....:)
Mi is nagyon szeretjük ezt a dalt.
Neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket,és Boldog Új Évet!
Pussz:Gabi
Előzmény: Gábor87 • 2006.12.16. 13:11 • [30] • Előzménykövetés 
Baby Gabi 2006.12.25. 11:06 • [33]
Szia TNT Gabi!
Igen,tényleg énekelek az Ákossal is Duettet! Csak azokkal énekelek,akiket szeretek és elismerem őket szakmailag!
Ez természetesen nem azt jelenti,hogy csak azokat szeretem akik ezen a lemezen vannak,mert persze sokan lemaradtak róla legnagyobb bánatomra!Az Ákost is nagyon kedvelem,és a TNT-t is szeret(t)em...
A lemez február 14.-e körül kerül a boltokba,és az Ákossal a Van-e valaki még című TNT slágert fogjuk ketten énekelni...az eddigiek szerint...de ezt majd akkor tudom biztosra mondani,ha megjelent a lemez....:)
Pusszi:Gabi
Előzmény: TNT Gabi • 2006.12.10. 17:27 • [28] • Előzménykövetés 
Baby Gabi 2006.12.25. 11:00 • [32]
Szia Adél!
Köszönöm a levelet!
Két dal már biztosan lesz a Tv-ben,de nem szilveszterkor....
Az egyik dal a Zoltán Erikával elkészült duett,a farsangi Névshowr -ban lesz hallható az ATV-n,ami másik dal pedig az ex-Picasso Branch-ból ismert Rickyvel elénekelt Forró tűz című duett a Valentin napi Szuperbuliban megy majd le a Story Tv-n!A fórumom csak akkor fog elindulni,amikor kész lesz a lemez....Pici türelmeteket kérem,mert nem sok időm marad most másra...Még a magánéletre sem....!
Puszi:Gabi
Előzmény: adel1982 • 2006.12.08. 12:31 • [27] • Előzménykövetés 
adel1982 2006.12.20. 10:11 • [31]
Szia Gabi!
Kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag boldog új esztendőt kívánunk Neked! Kaposvárról, Adél és Szülei (Éva és András) Szívből kívánom, hogy a nagy-nagy lemezkészítés közben, azért karácsonykor legyen egy kis időd a pihenésre is. Sok puszi : Adél
Gábor87 2006.12.16. 13:11 • [30]
Szia Gabi!

Épp most láttam a vivatv teleton című műsorán az álomvár című (turbosabb) verziót adtad elő.
Királyak voltatok!
Békés Karácsonyt és eredményekben gazdag boldog új évet kívánok!
adel1982 2006.12.12. 16:45 • [29]
Szia Gabi!
Adél vagyok Kaposvárról, tudom, hogy már sokat kérdezősködtem dehát mindig egyre újabb és újabb dolgokat hallok amik kapcsolatosak lehetnek, az új lemezzel. Tegnap (12. 11)-én a Balázs show-ban hallottam,kísérőzeneként a Hova sodor a szélnek egy gyorsított, remix változatát. Legálábbis én úgy gondolom, hogy pörgősebb volt mint az erdeti szám dallama. Ez a remix rajt lesz-e a lemezen vagy csak a maxin volt ez a változat? Ne haragudj, a sok kiváncsiskodásomért, remélem jól vagy. Puszi: Adél
TNT Gabi 2006.12.10. 17:27 • [28]
Szia Gabi!Tényleg igaz amit hallottam hogy te énekelsz Dobrády Ákossal egy duettot?Ha igaz ,akkor mi lesz a címe és mikor jelenik meg a te albumodon?Egyébbként szereted a TNT -t és Ákost ,nekem ez fura hiszen sose nemgondoltam hogy te az Ákost kedvelted volna!ÉS hallom változik az e-mail címed,most mi az e-mail címed?Puszi!TNT Gabi
adel1982 2006.12.08. 12:31 • [27]
Szia Gabika!
Adél vagyok Kaposvárról, nagyon szépen köszönöm leveled a (december 7-it). Örülök neki, hogy ilyen sok ismert és tehetséges énekes(az idősebb korosztályból is) elfogadta felkérésedet a 4. lemezeden való éneklésre. Esetleg leszel-e látható szilveszterkor a tv-ben, ha igen akkor hány órakor s melyik adón? Készül-e valamelyik duetthez clip és összesen kb. hány dal lesz a lemezen? Bocsika, hogy ennyit kiváncsiskodom dehát Téged hallgatlak a leges-legtöbbet és nagyon szeretem az egész munkásságodat, zenei stílusodat, egyéniségedet. Mikor indul pontosan a fórumod a (www. babygabi. hu)-n már sokszor kerestem de még eddig nem láttam sehol. December 12-én lesz a névnapod. Ez alkalomból szeretnék Neked, sok erőt és jó egészséget, sok sikert és minden elképzelhető jót kívánni az életben. A magánéletben és a szakmában egyaránt. Sok puszi: Siket Adél
Tamás 2006.12.07. 10:17 • [26]
Egy kis helyreigazítás:
Baby Gabi nem Szanival, hanem Szandival is énekel duettet! :)
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még