2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

adel1982 2007.01.11. 16:31 • [55]
Szia Gabi!
Adél vagyok Kaposvárról. Azt szeretném kérdezni Tőled, hogy igaz-e a hír amit most olvastam a Neten. Az Évivel közös duetteteknek a "Hegyeken is túl" lesz a címe? Ne haragudj kérlek, hogy ilyen sokat írok dehát már nagyon kiváncsi vagyok. Ha tudod már a lemez címét, kérlek írd meg Nekem az e-mail címemre:
adel.siket@freemail.hu
Pussz: Adél
Sandy Shine 2007.01.10. 02:15 • [54]
Szia Kedves Gabi!!!!Gyönyörűen énekelsz...!!!Érdeklődni szeretnék,hogy jártál-e énektanárhoz???Debrecenben nem tudnál ajánlani Nekem énektanárt???Örülnék,ha az e-mail címemre válaszolnál,ami a következő:sandyshine@freemail.hu!! Előre is nagyon nagy köszönettel:Sandy Shine
ateens 2007.01.07. 11:31 • [53]
Sziasztok!
Írtam a héten de eltünt amit írtam:D
Szóval:D
Üdv mindenkinek, Szia Gabi!:) Attila vagyok, régebben néha váltottunk 1-2 mailt, lehet nem emlékszel rám, de nem baj. A weblapodon olvastam, hogy itt szoktál fórumozni, és hogy lesz a saját webeden is majd fórum, már alig várom:D:) Tényleg Baby Évivel énekeltél egy dalt? És én még nem hallottam? Hát most szomorú lettem:( Valahol nem lehet meghallgatni, ami törvényes is?:)) Olyan jó lenne:D Hogy telt a szilvesztered Gabi? sok fellépésed volt?
Egyébként valaki előttem megjegyezte, hogy playbackelsz. Ezt én is megcáfolom, ugyanis már voltam pár Baby Gabi fellépésen, és Gabi élőben nyomja. Az egy dolog, hogy a zene lejátszóról megy, de az csak a zenei alap. Nem az a lényeg, hanem az, hogy a mikrofon be van kapcsolva és a dalokat élőben énekli, énekeled:)
Sajnos anno csak egyetlen egy Baby Sisters fellépésre jutottam el, ez már az együttes életének végén volt, egy kis pub-ba Mátészalkán. Akkor énekeltétek a Lesz, ami lesz remix verzióját , és annak a végén, amikor énekelitek, hogy lesz ami lesz, ott minden második lesz, ami lesz elején bekeverés van. Nos az akkor nem hallattszott, hiszen azt élőben nem lehet megcsinálni csak géppel, és számomra ez is bizonyság, hogy élőben nyomtad nyomod és fogod nyomni az éneklést! Szerintem ez a mai pop illetve könnyű zenei iparban nagy dolog, mert a playback még mindig nagyon elterjedt és sok előadó, zenekar csak tátog, ami engem nagyon zavar. Ha már így szóbahoztam ezt a dologt, tudom, hogy fellépéseken élőben énekelsz, de izgatja az agyam, hogy tv-s szereplésen (Lajcsi, M1: Krém stb...) ott adva van a techinaki feltétel, hogy élőben énekelj, vagy muszáj playbackelni? agy egy régi Baby Sisters nóta?:P:)) Egyébként meglepett, hogy a Szivárvány c. lemezedről nem hoztál ki mégegy klipet, nótát. PEdig van rajta még 1-2 slágergyanus szám:)) Na de ez csak az én véleményem! Remélem jól vagy illetve jól vagytok Ti is fórumozók:))
Mindenkinek örömteli boldog új évet kívánok!
Atti
Rolcsi 2007.01.06. 15:21 • [52]
Szi Gabi!

Nagyon jó volt a gyori fellépésed, nekem nagyon tetszett.
Megint nagyon szép voltál, bár mikor nem vagy az :):):).
Tetszettek az ajándékok, amit ajándékba adtam neked?
Boldog új évet kívánok sikerekben és vidámságban gazdagot, orulok, hogy a magánéleted kezd elrendezodni, végre :):):), mikorra várhatjuk a kis Baby Gabit :):):) ?
Nekem nagyon tetszik az új albumod koncepcója, bár remélem, hogy a fellépéseken lehet majd hallani Toled az új dalokat, bár a duett dalaidat is énekled a fellépéseken :):):) .
Lehet, hogy még korai kérdés, de kb. mikorra várható az új maxi, klippel?
Egy nagyon fontos kérdés, mert még elfelejtem leírni, az új albumodon csak új dalok lesznek?
Nagyon várom válaszodat!
Puszi!

Roli

U.i.: Nagyon tetszett az a dal részlet, amit énekeltél az Évivel, talán ez lesz az új klip + maxi?
Baby Gabi 2007.01.06. 12:38 • [51]
Szia TNT Gabi!
Az egy dolog,hogy neked nagyon tetszik az Ákos hangja,de nagyon rosszul esett,hogy playback sztárnak tituláltál...
8 éves korom óta színpadon állok és énekelek...Apukám is zenész volt...Csak kérdésem lenne hozzád:hallottál már élőben énekelni?Mert szerintem,ha hallottál volna,akkor nem így nyilatkoznál rólam...Mivel nem vagy a legnagyobb Baby Gabi rajongó,ezért nem is tudhatod mikor és hol hallhatsz engem...Egyébként meg minden fellépést végig énekelek,mert nem tudok tátogni...Sajnálom,hogy rossz véleménnyel vagy rólam...
Vigyázz magadra!
Puszi:Gabi
Előzmény: TNT Gabi • 2006.12.28. 17:00 • [40] • Előzménykövetés 
Baby Gabi 2007.01.06. 12:30 • [50]
Szia Adél!
Köszönöm a jókívánságokat és Neked is nagyon boldog új évet kívánok!
Nem a szilveszteri adásban,hanem a farsangiban leszek benne.Majd nézd meg!
Sajnos a Mirigy paródiát nem láttam!De majd igyekszem bepótolni...
Puszi:Gabi
Előzmény: adel1982 • 2007.01.05. 17:33 • [49] • Előzménykövetés 
adel1982 2007.01.05. 17:33 • [49]
Szia Gabi!
Adél vagyok Kaposvárról. Örülök, hogy újra van barátod láttam az Interaktívot és az RTL-en a Reggelit is. Sok boldogságot kívánok.Minden vágyad, terved úgy alakuljon ahogy szeretnéd, a színpadon és a magánéletben egyaránt. Boldog újévet 2007-re! A szilveszteri néwshor-ban, nem sikerült megnéznem téged, pedig már este 21.00 órától az Atv-ét néztem. Ha nem veszed tolakodásnak, hogy telt a karácsony? Mi már évek óta csak hármasban vagyunk szenteste, mert a Nagyszüleim már nagyon ídősek nem szívesen mozdulnak ki otthonről. Nem tudom tudtál-e róla, az Irigy Mirigyek csinátak a Hova sodor a szélről egy "tök jó" paródiát, a zene az eredeti volt de szerintem a te személyiségedet, frizurádat nemigazán tudták leutánozni. Jelszó hiba miatt nem értettem a múltkor az internetes rendelés menetét. Várom válaszod! (Majd ha lesz ídőd.) Sok puszit küldök: Adél
TNT Gabi 2007.01.01. 11:12 • [48]
Szia Rolcsi!Írtam neked mailt mivel akartam pár dolgot leírni mailben amit a fórumra nem szeretnék kiírni!A centrumra írtam!Remélem jól vagytok!Majd válaszolj amint tudsz!Sziasztok!
Előzmény: Rolcsi • 2006.12.31. 18:54 • [45] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2006.12.31. 19:08 • [47]
Sziasztok!A téma lezárva nem vitázzunk!Mostantól nemkotegedunk egymásba remélem értheto voltam!Rajongók vagyunk,más zenei stílust is szeretunk!Más eloadokat is kedvelunk!Én is kedvelem Gabit!No comment,tobbé nem akarok látni kotekedést a fórumban!Elég volt ,nem vagyunk majmok!Fifty-Fifty!B.Ú.É.K MINDENKINEK UDV.TNT Gabi Szlovákiából!
Előzmény: Rolcsi • 2006.12.31. 18:56 • [46] • Előzménykövetés 
Rolcsi 2006.12.31. 18:56 • [46]
Ja, csak még annyit, hogy meg tudom kulonboztetni a zenét.
Mégegyszer remélem, hogy lezárjuk ezt a témát, ha nem gond :):):) .
Roli
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 67 8 9 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még