2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Rolika 2007.03.04. 13:46 • [65]
Baby Gabi fan club már a MyVIP - en is!!!
Baby Gabi 2007.02.25. 15:17 • [64]
Szia Gábor87!
Tényleg van az Évivel dal az új lemezen,de arról nincs infóm,hogy az Évinek lenne mostanában szóló lemeze.Nekem nem említette,hogy lennének ilyen tervei.Most biztos nem...Később lehet!De nagyon jó volt újra együtt dolgozni.Nosztalgiáztunk egy kicsit.
Pussz
Előzmény: Gábor87 • 2007.01.12. 22:38 • [56] • Előzménykövetés 
Baby Gabi 2007.02.25. 15:14 • [63]
Köszi Atti,hogy bemásoltad!
Ez nekem nem jutott eszembe...
Pussz
Előzmény: ateens • 2007.01.15. 20:28 • [57] • Előzménykövetés 
adel1982 2007.02.08. 11:14 • [62]
Szia Gabi!
Adél vagyok Kaposvárról, láttam a honlapodon az új lemez borítót vagy legalábbis remélem, hogy ez lesz az. Nagyon helyes vagy rajta és "tök" jó a frizurád is. Interneten keresztül még nem fogom tudni megrendelni a lemezt, mert rájöttem jelszó hiba van a gépemben ami miadtt nem működik a levelezőprogram. Remélem minnél előbb eljut a lemez Kaposvárra is, hogy már a jővő hét végén hallgatni tudjam. Egyébként jössz majd augusztusban ismét Boglárra? Vagy ezt gondolom még így előre Te sem tudod. Hiszen majd akkor megkérlek, hogy írd alá nekem mind a négy lemezt.
Puszi: Adél
Wiki23 2007.01.22. 20:33 • [61]
Azért mert valaki közös képen van a Gabival az nem azt jelenti,hogy barátok. Rolcsi! Neked barátod a Gabi vagy csak rajongója vagy? Mert nem mind1.
ateens 2007.01.21. 19:27 • [60]
Rolcsi egy kicsit irigyellek:d De csak egy ici-picit:) azért mert Gabival ilyen jó barátok vagytok, hogy közös képetek is van:) Lehet nekem ez csak egy álom marad:) Jó a topic a wiwen! Köszi mégegyszer!
ateens 2007.01.21. 19:15 • [59]
Megyek rákeresek!!!!

Köszi Rolcsi:)
Rolcsi 2007.01.21. 18:27 • [58]
Baby Gabi fan club már az iwiw-en is.
ateens 2007.01.15. 20:28 • [57]
Sziasztok!
A következő hír Gabi hivatalos weblapján lett közzétéve:

Sziasztok kedves Rajongóim!
Valaki a nevemben küldözget e-maileket nektek,ami arról szól,hogy én nem szeretlek titeket és nem fogok már sokáig énekelni!Ez természetesen nem igaz!!!
Kérlek titeket minenki törölje ki,és ne foglalkozzon vele.Az e-mailt a babygabi@freemail.hu- ról küldik!
Készül a lemez,február 14.-én a boltokban van...
Puszi:Baby Gabi

Gondoltam biztos nem ér rá ide beírni, ezért bemásolom ide, hogy aki nem jár az oldalán csak ide néz be, akkor Ő is tisztában legyen az üggyel! Aki kapott már mailt Gabitól tudja, hogy neki nem ez a mail címe van. Császtok!

Atti
Gábor87 2007.01.12. 22:38 • [56]
Szia Gabi!

Kérdezni szerettem volna csak elmaradt a dolog.
Valamelyik tv-riportodban láttam, hogy az új albumon énekelni fogsz az Évivel.
Az Évinek lesz saját albuma a jövöben?
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 56 7 8 9 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még