2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Tamás 2007.07.30. 11:14 • [75]
Szia!
Mindenkinek a saját véleménye, hogy kiről mit gondol, megváltoztatni nem is szeretném. Csak tényeket szerettem volna közölni.
Ma egy előadó a fellépésekből tartja fent magát, nem pedig a lemezeladásból. A fellépések pedig nem koncertek...
Az nagyon szerencsés előadó, aki megteheti, hogy nem vállal fellépéseket, csak élő koncerteket, mert minden bizonnyal több lábon áll, és nem a koncertekből tartja fenn magát. Nagyon kevés a nyereséges élő buli. De aki csak koncerteket vállal, az évente kb. 4-5 ilyen produkciót tud bevállalni, mert nagyon költséges (az még szerencsésebb, ha lemezbemutató koncert-körút keretén belül tudja megmutatni magát...). Támogatóknak mélyen a zsebükbe kell nyúlni. Adrien és Ákos is akkor szerencsés, hogy van háttér mögöttük anyagilag. Félreértések elkerülése végett én az élő produkció mellett teszem le a voksomat, de a fél-playback is (ha úgy vesszük) élő. És azoknak az előadóknak is érvényesülni kell, akik mögött nincs zenekari kiséret.
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.30. 10:36 • [74] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.30. 10:36 • [74]
Szia Tamás!
Igen,van olyan eloado aki tátog és és fél play backel mint pl.Gabi.De akkor mondd meg miért van az hogy ugyan olyan eloado mint Gabi Adriennek vagy Dobrády Ákosnak van zenekara és nem play backel,a koncertjein nem láttam egyiknek sem táncost és mind a 3-an a pop konnyu zenébe vannak.Te biztos ismered Adrient,Gabit,Dobrády Ákost de nekem Gabi eloado képessége abszolút nem tetszik,mintha hamis lenne.De ez mindenkinek a saját privát ugye,az hogy Gabi zenekarral fog fellépni vagy sem az nem változtat azon hogy zeneileg Dobrády Ákost és Szekeres Adrient.Udv.Gabriella
Előzmény: Tamás • 2007.07.29. 18:28 • [73] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.07.29. 18:28 • [73]
Szia TNT Gabi!
Csak akkor lépnél színpadra, ha nagy zenekar lenne mögötted, akkor nem lenne gyakran fellépésed.
Nézd meg, hogy egy zenekarnak mennyi fellépése van, és mennyi egy szólistának. Egy nagyzenekaros bulit nem mindenki tud kifizetni, a körülmények sem adottak sokesetben, és még sorolhatnám...
Szóval először jól körül kell járni a dolgot, mert nem mindenki teheti meg, hogy zenekarral karöltve rohan az egyik fellépésről a másikra... Azért mert az énekes/énekesnő egyedül áll a színpadon, az még nem azt jelenti, hogy nem lenne élő a produkciója. Tudod, van azért fél-playback-es megoldás (zenei alap, vokállal) is. De nem vonom kétségbe az állításod, van olyan előadó, aki nem tiszteli meg a közönséget, és tátog. Írtam pár hete cikket is erről.

Üdv.
Tamás - Zene.hu
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.28. 17:31 • [72] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.28. 17:31 • [72]
Rolcsi! Igen,zenekar formájában a dalok jobban hangzanak.Mert egy egyszerú lejátszás számomra nem nyújtott semmit.De mindenkinek más az izlése!Egyébbként a lejátszás nem más mint a play back.Szekeres Adrien zenekara is tobbnyire a TNT-bol van.Minden fellépésen éloben nyomja és van zenekara mint Dobrády Ákosnak és nem tátognak..Gabi te miért csak táncososokkal vagy?Mi lenne ha zenekarod lenne?Tán baj? Én ha énekesno lennék garantálom hogy zenekarom lenne!Anélkul nem is lépnék a színpadra!Mert szerintem ha a énekesnek van zenekara akkor egy igazi énekes !Mert a zenekar tobbet nyújt mint 2 táncos.És szerintem az nem attól fug hogy milyen a színpad mérete hogy elég vagy sem a színpadra egy zenekar egy kis zenekar is elég.Nem azt mondom hogy kell fúvósok,vonósok.De utos hangszerek,gitár stb. és már megvan a magyar POP ÉLO ZENE!Gabi hány oktávod van???Tán ez nem elég lenne!?Ezért vagy táncosokkal.Hmm?
Trixi 2007.06.12. 17:55 • [71]
Sya Gabi!Régen láttalak! Te sztem rám már nem is emlékszel!!!Pedig 2 közös is van bennünk: Csipa és Ildike!Nagyon jó lett Csipusszal a duett!Mikor leszel ujra látható egy hooliganos bulin?CSók!
billbaba9215 2007.05.27. 19:54 • [70]
szia Gaby! jó az új klip, bár 1 licsit tényleg forróra sikerült a hangulat.........:DD sya
2007.05.24. 13:45 • [69]
Szia Gabi! A tesómnak meg nekem Te vagy a pédaképünk! Olyan jó a hangod!!!Remélem még sokáig énekelni fogsz!! Így tovább!:-) sok pusz mindenkinek!!
Anett1988 2007.03.22. 12:51 • [68]
Sziasztok!

Örülök, hogy ráakadtam erre a Fórumra is!
ateens 2007.03.11. 15:33 • [67]
Gyertek Gabi hivatalos fórumára! A www.babygabi.hu oldalról tudtok belépni, vagy itt a link: http://www.babygabi.hu/forum/index.php

Mindenkit várunk ám!:)
Rolika 2007.03.04. 13:47 • [66]
Nem a klubbok kozott van, hanem csak simán, mint személy.
Előzmény: Rolika • 2007.03.04. 13:46 • [65] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 45 6 7 8 9 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még