2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

TNT Gabi 2007.08.01. 11:36 • [85]
Szia!
Milyen oldalon megtalálhatom???
Előzmény: toromon • 2007.08.01. 00:09 • [84] • Előzménykövetés 
toromon 2007.08.01. 00:09 • [84]
Szia!
Végülis nem egy hadjárat volt, csak egy eset és csak azért ítam le neked, mert hátha tudod a történetet rajongóként. Jamie Winchester Magyarországon él metalálhatod az oldalukat hamar, ott megismerheted a dallamvilágukat.
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.31. 09:27 • [83] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.31. 09:27 • [83]
Szia!
Erról a hírról abszolút nem hallottam.És ez a zenekar valahol már fellépett itt Magyarországon?Kulfolodon csak lépnek fel?
Előzmény: toromon • 2007.07.31. 03:39 • [82] • Előzménykövetés 
toromon 2007.07.31. 03:39 • [82]
Szia Gabi!
Szekeres Adriennek egyszer az Állatfarm (mese) zenéje kapcsán valami olyasmit állított Hogy Király linda befurta magát, pedig neki lett igérve a klip és a fellépések is. (Ez a két dolog elötte is külön ment, csak az előző történetben a Tunyogi testvérek kapták a munkát. Tájékozatlanul nyilatkozott.) A másik az, hogy többször ment le olyan nyilatkozata, hogy abbahagyja a pályát, mert a gyerek teljesen leköti. Pár napra rá már a következő fellépéséről beszélt. Így kell hírt csinálni abból, hogy énekel? Nem szeretem az ilyen játékokat. Kérdezted, hogy Jamie Winchester Hrutka Róbert milyen stílust játszanak. A neten CD pop kategóriában szerepel, de én inkább lírai rocknak nevezném. Két gitár, egy dob és egy szinti, a teljes csapat, de sokszor látom a két rgitáros formációt.
Janó
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.30. 20:53 • [80] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.07.30. 21:02 • [81]
Szia Gabi!

Azért tisztába vagyok azzal, hogy kit támogatunk, s kit nem. A támogatás jelen esetben itt nem anyagiakat jelent...
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.30. 16:02 • [77] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.30. 20:53 • [80]
Szia toromon!
Nekem a Queen jott be a régi Mercury val,nem az új énekessel.Ez a kulfoldi kedvencem csakhogy vele úgy értve a régi zenekarral már biztos hogy nem fogok találkozni.Mi nem teszett a feloszlás után?Bár nekem a TNT feloszlása sok fájdalmat okozott.Nagyon szeretem a TNT-t még ma is,Dobrády Ákos is a kedvencem,Szekeres Adrien és Baby Gabi is.A azt a zenekart nem láttam még!Milyen fajta rock,pop...?Gabi
toromon 2007.07.30. 19:07 • [79]
Szia Gabi!
Persze, Adrient is szerettem. Csodálatos hangja van, csak mióta kivált a Unisexből csinált néhány dolgot, ami nem tetszett. A Csipának most a fesztiválon fedeztem fel, hogy milyen jó hangja van, de szeretem Jamie Winchestert is. Na ők azok azok, akiket még nem láttam. Korlátozottak a mozgási lehetőségeim.
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.30. 16:20 • [78] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.30. 16:20 • [78]
Szia toromon!
Nálam meg Dobrády Ákos és Szekeres Adrien azok a énekesek akik nem tátognak.Milyen kisváros?
Pl.a múltkor voltam Miskolcon és a Edda meg a Republic koncertezet.És éloben játszottak,ismerek pár olyan zenekart,énekest akik tátognak.Hát viszont Pákót nem bírom belole biztos hogy nem lesz zenész.
Bár ki tudja.A múltkor beszéltem a barátnommel erról a "gitáros húrok felismerése" sztoryról.A barátnom zenész,gitározik egy bandában és azt mondta hogy neki is páran mondták hogy van olyan kulfoldi és magyar zenész,akinek megvan az a "titul " hogy zenész és még se ismeri a húrokat mivel csak "simogatja" a gitárt.
Hát ezen sokat nevettunk,hogy miért van az hogy tobb zenész csak megjátsza magát!Eś tobbnyire beképzelt!
Azt hiszi hogy o a világsztár és valamit elért és csak a play backre buszke.
Miért van hogy mindenkit felvesznek a pop mufajba?Aki még semmit se nem tudd azt is felveszik?Ki tudja.
Régen még mikrofont is allig lehetet kapni.
Ám de aki szereti a zenét szerintem az tobbet ér mint a semmi.
És a zene éngem mindíg megnyugtat miníg jó zenével foglalkozni.Pussz!Gabriella
Előzmény: toromon • 2007.07.30. 14:56 • [76] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.30. 16:02 • [77]
Tamás!
Nekem ezen kívul vannak tobb kedvenc eloadoim pl.Queen,a Hooliganst is szeretem foleg a Félember c.dalt szeretem a az olyasmi féle lightos zenét,tehát konnyu pop zenét.De a laza rock zenét is szeretem.Ismerem Dobrády Ákost és a van zenekara ,Adriennek is van.Én az élo zene mellett teszem le a woksomat.Tamás,hisz a tamogatók kozé ti is oda tartoztok.Mivel nem csak Gabit támogatjátok de Ákost és zenekarát és Adrien és zenekarát is.Nem tudsz róla?Zene.hu a támogatójuk.Akkor?Nem tudom ha zsebébe nyúlni kell sokszor a támogatónak,mivel nem vagyok támogató de nekem ez a véleményem amit az elozo uzenetekbe leírtam.
Előzmény: Tamás • 2007.07.30. 11:14 • [75] • Előzménykövetés 
toromon 2007.07.30. 14:56 • [76]
Kedves TNT Gabi!
Nekem Gabi azok közé az énekesek közé tartozik, akik bizonyították, hogy nem tátikáznak. Sajnos nálunk idén így is kevesebb a koncert, hogy tényleg sztáregyüttes nem járt még a közelünkben sem. (Egy 20 ezres kisvárosról beszélek.) Ha Szandi, Gabi, az IHM is etűnne a kínálatból, akkor nagy unalom lenne az egész. Persze gondolom minden énekes szívesen lépne fel együttessel, de ha ehez tartanák magukat, akkor reggeltől estig Pákót és Kiszelt meg az új Anettka operát hallgathatnám. Inkább örülök a mai helyzetnek és szurkolok, hogy tovább ne romoljon a helyzet. Különben az együttesekről is hallani, hogy van olyan aki azt se tudja melyik oldalon vannak a gitáron a húrok. Sajnos ezek a vádaskodások ritkán mennek névvel.
Előzmény: Tamás • 2007.07.30. 11:14 • [75] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 34 5 6 7 8 9 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még