2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Kingaaaa 2007.02.25. 12:10 • [178]
wááá...tiszta szar h nem nyertek semmit...:S
nah de a mi szemünkben nyertek!!:))
Kingaaaa 2007.02.24. 15:58 • [177]
Ma Fongoram díjátó gála!!:))
Csibészmoncsi 2007.02.22. 23:21 • [176]
Szia Maszi! Egy kis segítséget kérnék, bocsi, hogy zavarlak. A ceglédi konciról lenne szó, hogy pontosan hol is lesz, és hánykor kezdődik. Ha van időd kérlek informálj! Előre is köszi! Moncsi
HOOLIGIRL 2007.02.13. 14:34 • [175]
HÁT KIRÁLYLÁNY AMIÓTA ÉL A HOOLIGANS, AZÓTA VAGYOK VELÜK ÖSSZENŐVE ÉS NEM VAGYOK MÁR MAI CSIRKE, DE ILYEN SZARUL ÉNEKELNI MÉG NEM HALLOTTAM CSIPÁT!!!!!!!!!!!!
Előzmény: kiralylany0216 • 2007.01.26. 11:48 • [155] • Előzménykövetés 
HOOLIGIRL 2007.02.13. 14:30 • [174]
KEDVES HOOLIGANS! ÚGY VESZEM ÉSZRE TI IS NEMSOKÁRA FUTÓSZALAGRA KERÜLTÖK. EGY ILYEN NEVES ÉS HOSSZÚ IDEJE EGYÜTT JÁTSZÓ ZENEKARNAK ELÉG NAGY TÖRÉS LESZ A MÓRICZ NORBI HIÁNYA! ÉS EZT NEM TI, HANEM FŐLEG MI RAJONGÓK FOGJUK TOLERÁLNI. KÖZTUDOTT VOLT, HOGY NEM VAGYTOK AZ ÉLET MINTA EMBEREI, HISZ MEGLÁTSZIK A MAGÁNÉLETETEKEN IS. NINCS NORMÁLIS CSALÁDI ÉLETETEK. EGYSZER MEGFOGJÁTOK BÖJTÖLNI A "SZINGLI" BULIZÓS ÉLETETEKET, MERT MÁR RÉGÓTA KEZD KIHATNI MINDEZ A HOOLIGANSRE, MINT ZENEKARRA.SOK MINDEN IGAZ ABBAN, AMIT A NORBI ÍRT. ÉN IS MEGNÉZEK MINDEN ADÁST, AMIBEN TI VAGYTOK ÉS CSIPÁT SOHA NEM LÁTOM NYILATKOZNI. EZ MIÉRT VAN????????? ÉS HOL VAN ILYENKOR A MENEDZSER???????????MÓRICZNAK ÜZENEM NAGYON SOK SIKERT KÍVÁNOK A TOVÁBBI ZENÉLÉSHEZ ÉS MEGFOGOD TALÁLNI A HELYED, MERT ÍRTÓ JÓL NYOMOD A GITÁRPENGETÉST!!!!!!!!A HOOLIGANS TÖBBI TAGJÁNAK ÜZENEM: NÉHA SZÁLLJATOK TI IS KICSIT MAGATOKBA!!!!!!!! ÜDV: HOOLIGIRL
Kingaaaa 2007.02.13. 10:32 • [173]
Mégse 4...csak 3 volt...
Előzmény: Kingaaaa • 2007.02.10. 16:24 • [171] • Előzménykövetés 
Egyeduralom 2007.02.13. 01:24 • [172]
Így történt ez a New kids on the Block-al, Take That-el, Backstreet Boys-al, N sync-el, Spice Girls-el, Blink189. Tokio Hotel-al majd fog.
És ez talán azért van mert itt nem a zene és a tartalom a mozgatórugó, hanem a pénz, pénz,pénz. Nem adni akarás hanem a kapni akarás. És a külsőség. Illetve az ilyesmivel a figyelem koldulása. Ilyen a rövidke futószalagon gyártott sztárok élete.
Kingaaaa 2007.02.10. 16:24 • [171]
Héfőn interaktívban mind a 4 HOOLIGAN ott lesz!!Nézzétek!!!!!!!!;)
angyalka0721 2007.02.10. 10:13 • [170]
sziasztok!hát ez tényleg nem túl jó hír.nem tudhatjuk,mi az igazság,de ha úgy van,ahogy Norbi írta,az több,mint gusztustalan.persze kiteregetni a szennyest is az.ha pedig nem úgy van,valamilyen nyilvánosabb helyen kellene ezt tisztáznotok szerintem,mert ez így nem vet jó fényt a zenekarra.és gondolom azért ti(Tibi,Endi és Csipa)is biztosan rendelkeztek véleménnyel!!!puszi.Andi
hoolive 2007.02.08. 20:35 • [169]
Ha már a blogon nem sikerült leírni a véleményem, akkor itt most megteszem! Végülis ugyanezt akartam oda is írni, csak nem enged fel, ez a hülye rendszer!!!
Most ez komoly? Nem hiszem el! :( Mondjátok azt, hogy ez csak egy átverés! Hogy vicceltek vagy valami :'(
Nem mondom, hogy Norbi volt a kedvencem, mert nem lenne igaz, de Őt is nagyon szerettem (szeretem), hiszen a zenekar tagja volt! De mért tették ezt vele? Hogy lehettek ilyen köcsögök???? Komolyan mondom, ezt nem tudom megérteni! Ok! Nem ismertem Őket, de azért ezt soha nem gondoltam volna Róluk! Ha most olvassátok - Csipa, Endi, Tibi - akkor hogy tudjátok, nagyot csalódtam Bennetek! Mindig azzal jöttetek, hogy ilyen meg amolyan barátság, meg, hogy a pénz nem számít, azért csináltok mindent, mert szeretitek csinálni, és most!? Most mi történt? A pénz elrontja az embereket! Ezt tudta, de hogy egy barátság emiatt tönkre menjen!? Nem hiszem el!!!!!! Neeeeeeeeem!!!
Most nem tom, hogy mit kezdjek veletek, de sztem egy ideig most nem tudnék Hooliganst - azaz Titeket - hallgatni!!!! :-( És hogy mért? Azt magam sem tudom! Majd, ha rájövök megírom!!!
Neked pedig NorBikám, nagyon sok sikert kívánok a Továbbiakban, és remélem, hogy megtalálod a helyed valahol a világban, és hogy egy normális zeneakrhoz kerülsz!
Ja, és ha mégiscsak kiderülne, hogy ez az egész csak vicc, és hogy csak föl szerettétek volna mérni, hogy hogyan is reagálunk egy ilyen hírre, akkor nem volt vicces!!! És legközelebb ne csináljátok ezt!!! De bárcsak így lenne!!! :P
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-20)(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még