2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

2007.05.27. 18:04 • [248]
Igen voltam:):)
Éss nagyon jó volt....xD
csak hátt kevés...mindig kevés belölük...
Előzmény: Kingaaaa • 2007.05.20. 08:18 • [244] • Előzménykövetés 
Monyóka 2007.05.26. 01:27 • [247]
Juteszembe,a Videára feltett ratyi minőségű felvételhez, megtettem a hozzászólásomat.Tegyétek meg ti is! üdv Monyó



PS:az iménti hozzászólásomból kimaradt egy l-betü-tessék itt van l : )
Monyóka 2007.05.26. 01:11 • [246]
Sziasztok!

Mindig azt vallottam,hülyékre is szükség van,ha másért nem,viszonyítási alapnak mindenkép jók!Jó ha tudja az ember milyen,nem szeretne lenni.ÁÁÁ ,de ez már sok.Nézzétek meg, milyen ratyi felvételeket tett fel a Videára egy liba. A városligeti koncert Zseniális volt.Bearanyozódott az új album.Vendégként,zenélt kicsit Norbi is.Ja és kigyulladt egy lámpa,ami szerencsére magától elaludt.Azt hiszem téptem volna a szomszéd haját,ha lefújták volna miatta a koncertet.(azért a szomszéd haját,mert a sajátom az nekem fáj : ) Két napíg nem volt hangom,a lepkéimet pedig csak négy nap elteltével tudtam ordítás nélkül felemelni.Nem ittam alkohot,de bizisten alig tudtam kimászni a volán mögül,mikor haza értem.Gratulálok a Hooligans-nak és minden embernek aki azon dolgozott, hogy jól sikerüljön a koncert.Köszi az élményt : ) Mesés,álmos,mámoros jócccaka
Kingaaaa 2007.05.20. 08:18 • [245]
á
Kingaaaa 2007.05.20. 08:18 • [244]
Azóta már megtudtam infókat a Városligeti koncertről...:))
De te voltál a mostani sörmajűlison is ha Pécsi vagy nem? :))
2007.05.20. 00:02 • [243]
Szijja..Hátt nemsokat :S
Sajnos én csak Pécsi meg akörnyéki koncikra tok elmenni,mert nagyon sok a dolgom...meg versenyekre készülök...stb! ugyhogy én csak azokról fogok tudni bövebb infót :S Pedig ojan szivesen lennék ott az összes koncin :) Endy egyszer mondta nekem hogy bevesznek a Hooligans crew csapatba...:) xD
Persze nem komolyból :( :'( Pedig az lenne csak az igazi :)
nah de mindegy...
ez van ezt kell szeretni!!!!
Egyépként lehet már énsem megyek Cometre :'( mert mint kiderült a napokban...pont akkor leszek nyaralni :S
De nemtom akkor kénytelen leszek meglenni konci nélkül....:(
Előzmény: Kingaaaa • 2007.05.18. 15:20 • [242] • Előzménykövetés 
Kingaaaa 2007.05.18. 15:20 • [242]
Szio!!Én nem hinném h meek Cometre...Városligeti koncertről nem tudsz vmit??:)
2007.05.17. 23:11 • [241]
Szijjaszot skacok!!:)

Nemnagyon voltam még a forum olvasoja, sem lelkes iroja de sztem társulok hozzátok:)
Én csak Pécsen voltam legutóbb Hooligansen amikor itt játszottak SÖRMAJÁLISON:):) És be kell valjam ...kellemesen csalódtam Zsoltiba:) nem gondoltam volna hogy ijen jol be fog illeszkedni meg hogy ijen jol játszik:) XD
A konci 1épként fergeteges volt:) a végén már szétszéledt a tömeg...és kijöttek a srácok autogrammot osztogatni...a leglelkesebb fanok + imádók(kezdö Hooligans rajongók XD) rögöt odarohantak letámadták öket...mi meg megvártuk a sort és naggyon jol jártunk...!!!
a fiúk kint maradtak még és velük (inkább csak Tibivel meg Zsoltival) marháskodtunk meg kaptunk sört tölük és söröztünk:):)
ARIK voltak...szal nagyon jo volt...:) örülök hogy megvártam a végét:)
Ja 1épként ki jön Cometre???x) HAJRÁ SKACOK....UGYIS NYERTEK :) :) :P
nem nem irok többet mert a végén még kirugnak/tok a forumból hogy túl sokat irok:) :/
Na puszi
PäPä....XD
Előzmény: Kingaaaa • 2007.05.16. 20:53 • [240] • Előzménykövetés 
Kingaaaa 2007.05.16. 20:53 • [240]
Szio!!Én is voltam mind a két koncerten...és télleg eszméletlen volt...:):):):)
schumika 2007.05.16. 19:04 • [239]
sziasztok imádom a hooligans-t, király a zenéjük. voltam a pecsába és a z old mans musik pab-ba koncertem eszméletlen volt mindkettö.FOREVER HOOLIGANS
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 10(11-20)(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még