2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

2007.05.02. 18:35 • [228]
Jajj istenem!! Csipa!! Ne vedd le a fölsődet, mert okádnom kell tőled!!Meg a stílusodtól is, kurvára el vagy szállva magadtól, nem gondolod?De mire? Egy cseppnyi tehetség sem szorult beléd, a bandáról meg nem is beszélek.Te jó pasi??Ne viccelj már!!A hangodnak semmi jellegzetessége, olyan mintha ráléptek volna a farkadra te buta, na húzok is innen, már rosszul vagyok...jah, igen, utállak titeket, nem kell reagálni, úgysem olvasom el.
Előzmény: HoolieTindy • 2007.04.30. 09:57 • [227] • Előzménykövetés 
HoolieTindy 2007.04.30. 09:57 • [227]
Sziasztok! Megtudná mondani valaki hogy a Zsoltinak mikor van a szülinapja ? Mindörökké HOOLIGANS . Előre is köszke.
Hoolibrigett 2007.04.25. 15:01 • [226]
Szia Pocika!!!
Örülök, hogy írtál. Már azt hittem eltüntél itt nekem!!! :D A képeket még ma elküldöm neked. Remélem jókat választok ki, de ezt majd úgyis megbeszéljük e-mailben!!! :)))
Igen megyek a PeCsába és már nagyon várom. Már csak 3 nap!!! Wááá.... :))))
Előzmény: Pocika • 2007.04.25. 11:01 • [225] • Előzménykövetés 
Pocika 2007.04.25. 11:01 • [225]
Kedves Hoolibrigett!

Egy kicsit régen jártam erre!:)De nagyon köszönöm, hogy írtál. Az e-mail címem:r.edit@freemail.hu. Nagyon köszönöm a képeket előre is!:)))
A véleményem Zsoltiról e-mailben elküldöm szívesen, de itt nem szeretném megosztani mindenkivel, mert ha negatív véleményt írok akár az együttes bármely tagjáról, akár vmely számról, az általában felháborodást kelt. Igaz ezzel legalább fellendítem egy kicsit a fórumokat!:)
Jössz a PECSÁ-ba? Én megyek!!!!!:)
Előzmény: Hoolibrigett • 2007.04.16. 14:17 • [219] • Előzménykövetés 
HoolieTindy 2007.04.24. 19:52 • [224]
Hoolimouse szerintem a fiúktól egy nagyon jó döntés volt hogy a Zsoltit bevették a csapatba egy nagyon jó fej közvetlen srác iszonyatosan jó bulit csináltak amikor itt voltak nálunk mindegyik bulijuk nagyon de ez fergeteges volt szóval iszonyat jók . Csak a HOOLIGANS!
hoolimouse 2007.04.24. 17:35 • [223]
Új vok ezen a fórumon,de a Hooligans-et már régóta szertem...amúgy nekem semmi bajom Zsoltikával,bár még nem láttam élőben...de ránézésre beleillik a csapatba szerintem!!!
Renyke 2007.04.19. 10:16 • [222]
Sziasztok!
Nagyon jó zenét csinálnak a srácok, de legalább ilyen jó zenéket találhatsz ezen a honlapon: www.momentcity.hu..
Léda 2007.04.17. 15:57 • [221]
Sziasztok!
olvasgattam itt és azt látom hogy senki nem ír beszámolót....ha most megengeditek akkor elmondanám hogy milyen volt a csapat Szegeden. Nagyon jó volt! második sorban voltam de még így is nagyon jól láttam mindent. Csipa napszemüvegben énekelte el az első számot,majd lekerült a napszemüveg....a vége felé még a poló is lekerült róla. Tibi nagyon élt a színpadon ,mint ahogyan a Zsolti is.sajna el voltam tolódva a színpad jobb sarkába és ezért nem volt annyit a közelembe mki de a "hajrába" még Tibi is átjött arra az oldalra :-D elköszöntek , visszatapsoltuk őket....hotel mámor, vér nem válik vízzé, és az emlékül.....Tibi ült :-D
Egyszóval hatalmas buli volt....egyszerüen imádok a koncertjeikre menni mert mindent elfelejtek abban a 2 órában :-D
Kingaaaa 2007.04.16. 16:05 • [220]
Ééééén!!!!:)):D:D:D:D
Hoolibrigett 2007.04.16. 14:17 • [219]
Pocika!!!
Látom már régebben írtad ezt a hozzászolást, de ha még mindig szeretnél képeket a kalocsai koncertről, én szívesne küldök neked, csak írd meg a mail címed!!!! :D
Egyébként mi a vélemyényed Zsoltiról?? Én kíváncsi vagyok rá!!!
Na és ki jön 12 nap múlva Pestre a Petőfi Csarnokhoz?? :)))))
Előzmény: Pocika • 2007.04.02. 13:58 • [213] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 34 5 6 7 8 9 10(11-20)(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még