2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

mirci 2007.04.10. 10:00 • [218]
Ludmilla16!
ne itt keresd a koncertbeszámolókat, itt nem írnak sokan,pláne nem a zenekar.
a blogjuk pörög, a zajlik.hu-s fórum néha, meg az rtl-es fórum néha. Főként a blogon kaphatsz élmlénybeszámolókat a hozzászólásokban, a zenekar oda is ritkán ír be hírt.
Előzmény: Ludmilla16 • 2007.04.08. 11:56 • [217] • Előzménykövetés 
Ludmilla16 2007.04.08. 11:56 • [217]
Miért nem írnak az összes koncertről beszámolót??? Úgy örülnék neki!!! Semmi hírt nem lehet róluk hallani a az első koncert óta.... :( Nah mind1! Várom az élménybeszámolókat!
Kingaaaa 2007.04.02. 17:39 • [216]
A várok rád a világ legjobb száma!!Sztem...jah meg télleg...az Álarcot is játszhatnák koncerteken mer azt is naon imádom...:):)
HoolieTindy!!Norbi nem a Roxx69-ért hagyta ott a Hooloiganset csak miután otthagyta a H.-t utána ment át a Roxx69-be...:)
HoolieTindy 2007.04.02. 15:59 • [215]
Borzosfej a Norbi a Roxx69 ért hagyta ott a Hooliganst nem értem miért na de mindegy az új gitáros srác náluk Zsoltinak hívják és amikor a Norbinak volt az ideg összerpoanása többek között akkor is ő helyetesítette és kurva jól vannak ők így együtt 4 most ezt szombaton tapasztaltam amikor itt voltak nálunk.
Borzosfej 2007.04.02. 14:30 • [214]
Melyik zenekarba lépett át Móriccccc? És ki az új basszus gitáros?
Pocika 2007.04.02. 13:58 • [213]
Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék régebbi számokat is hallani a koncerteken. Pl.: Nézz Rám, Münchausen, My Angel, Álarc, Meleg vonat. Egyik másikat ezek közül néha játszák, de én akár minden koncerten meghallgatnám.:):)
A kalocsai koncert szerintem is jó volt, bár a hangosítás nem volt tökéletes szerintem. Tibi gitárja teljesen elnyomta Csipa hangját. De remélem a legközelebbi koncertre ezt a problémát megoldják. Sajnos nem tudtam a koncerten képeket készíteni, és mivel olvastam, hogy más is volt rajtam kívül Kalocsán, ezért meg szeretném kérni, ha ő készített küldje el nekem emailben. Előre is köszönet érte!!!:)
Zsoltikáról inkább nem nyilatkozok semmit, mert nem igazán pozitív a véleményem....
Hoolibrigett 2007.04.02. 12:44 • [212]
Sziasztok!!!
Hát igen, sajnos sokan nem ismerik. Pedig az első két albumon olyan számok vannak, hogy ááá... pl.:Várok rád, Paradicsom, Aladin és folytathatnám tovább. Jobbnál jobb számok. :))) Lonellines te egyébként hova valósi vagy? Kecskeméti koncertre mész?
Mirci az Emlékült úgy játszák el, hogy Tibi ülve gitározik, Zsolti leül a földre, feljön a színpadra Fehér Attila és eljátszák. Nincs szintetizátor meg semmi.
HoolieTindy biztos jó lehetett a koncert. Mint mindegyik Hooligans koncert! :D
lonellines 2007.04.02. 07:53 • [211]
Hy Hoolibrigett!
Hozzászólásoddal abszolút egyetértek, mármint azzal a ténnyel hogy kevés ember ismeri igazán a zenekar repertoárját.Sajnos számomra világos hogy ez miért van... Egyszerűen sok a divat rajongó. Néhányuknak még az első két albumuk is ismeretlen. Kellenek azonban ezek az emberek is, ez tény.
hy
HoolieTindy 2007.04.01. 14:01 • [210]
Sziasztok!
Hát a tegnapi koncert amit itt nálunk csináltak kurva jó volt életem eddigi legjobb bulija volt amit a Tibi meg Csipa műveltek hát egyszerűen szuper volt és az meg még jobb hogy az első sorból láttam őket. A közönség mondjuk hagy némi kíváni valót maga után de akik mint mi elől voltunk tök jól végig tomboltuk a bulit nagyon nagyon jó volt a Tibi végig hülyülte az egészet nagyon király volt és az új gyerek is a Zsolti is tök jó fej ő is végig ki jöt oda a hanfalakhoz minden tök szupi volt.
Imádlak benneteket fiúk.
Mindörökké csak is a HOOLIGANS!
mirci 2007.03.31. 16:41 • [209]
Hoolibrigett!
de jó neked,hogy voltál koncerten.
én legközelebb a pecsába jutok el. de az sincs már messze.
köszi,hogy írtad a dalok listáját, bár egy valami felkeltette az érdeklődésem: az Emlékült nem tudom,hogy tudják koncerten játaszani, abban a számban, a lemezverzióban nincs is gitár!! Tibi abban a dalban nem is játszott. Koncerten van szintetizátoros? Vagy hogy tudják eljátszani???
Előzmény: Hoolibrigett • 2007.03.23. 08:49 • [202] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 45 6 7 8 9 10(11-20)(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még