2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

kata0427 2007.03.30. 17:48 • [208]
Holnap megyek Hooligans koncertre!!!!!!!!!!!! Már nagyon várom!!!!!!!!!!!!!! A HOOLIGANS a LEGJOBB!!!!!!!!!!!!
kitti000797 2007.03.30. 13:09 • [207]
miért lépett ki a gitárosotok?
mcr 2007.03.29. 20:54 • [206]
Szerintem nagyon jó az együttes! jók számaik vannak =)
Hoolibrigett 2007.03.26. 20:42 • [205]
Egyetértek veled! Viszont én úgy vettem észre, hoyg a Dance számot nem sokan ismerték, legalábbis rám elég furcsán néztek, hoyg éneklem, ők meg nem tudták. De ez így volt a Dont stop me now-al is. Pedig elég ütősre sikerült a feldolgozás. :D
Na de most meséljetek! Milyen volt Balasagyarmaton???? Várjuk a beszámolókat!!!!!!!!!! :D
Előzmény: lonellines • 2007.03.26. 09:20 • [204] • Előzménykövetés 
lonellines 2007.03.26. 09:20 • [204]
Hali hó!
Csak szeretném kiegészíteni a Kalocsán tartott koncert beszámolóját.Előre bocsátom a koncert frenetikus volt. Fiúk ezúton is thanx. Külön köszönet az egyik kedvenc dalomért, amit sajna csak koncerteken hallok.(1993-as Dance-es nóta a címe azt hiszem hogy "Tánc") Sajnálattal fogadtam Norbi kilépését, de azt hiszem Zsolt személyében méltó utódra lelt a banda. A srác szinte külön showal lépett a színpadra. Csipa, Endi és Tibi is hozták a formájukat, mint azt már jól megszokhattuk. Reméljük minnél hamarabb újra ellátogatnak kis városunkba.
Mégegyszer köszönet az élményért! hy, de addig is "Sex and Drugs and Rock&Roll..."
Kingaaaa 2007.03.23. 18:47 • [203]
:)))))
Hoolibrigett 2007.03.23. 08:49 • [202]
Sziasztok!!!
Hú. hát a kalocsai koncert iszonyat jó volt. Egy csomó számot játszottak a Bohéméletről (Volt és lesz, Hotel mámor, Félember, Ha sírni látsz, Egyetlen, Emlékül meg volt még pár, de azt már lefelejtettem), de persze játszották a régi nagy számokat is (Vár nem válik vízzé, Várok rád, Legyen valami, Játszom, Királylány, Nőben a boldoság, Szabadon, Szex & KV, többre nem emlékszem, de volt még). A fiúk maximálisna teljesítettek, a közönség viszont elég béna volt, úgyanis sokan felülteka lelátóra, és onnan hallgatták a koncertet, ami végülis nem volt nagy baj, legalább több hely volt az első sorban. :D Csipa persze mondta a jó kis poénjait, szokás szerint vetkőzött, Endi ezerrel verte a dobokat, Tibi a gitárt (jah a Vér nem válik vízzé gitár nélkül volt, mert vmi baj volt Tibi gitárjával, de így is jó volt). ZSolti pedig iszonyat jófej, és nagyon jól zenél, Az egész koncertet végig ugrálta, énekelt Tibivel, meg minden. Szóval Norbi ellentéte, de igazán Hooliganos a srác. :D Hát nem is tudom mit meséljek még. Volt szerencsém elkapni egy dobverőt, illetve Tibi dobott nekem egy pengetőt. A koncert után volt dedikálás és fényképezkedés (lett aláírás és közös kép is). Valamint volt Hooli shop is, ahol volt néhány dolog (mint: különböző polók, toll, öngyújtó, falióra, párnahuzat, kulcstartó, valamint plakátot is lehetetett venni).
Hát talán ennyit tudok mesélni. Aki teheti menjen el egy Bohémélet turné állomásra ,mert olyan koncert amit nem lehet kihagyni!!! :D
Puszi mindenkinek
Kingaaaa 2007.03.21. 18:06 • [201]
Hát én sajna nem voltam úgyh én is várom!! :D
Monyóka 2007.03.21. 17:46 • [200]
óóóó..én is várom az infókat.Gyorsan,gyorsan.... : )))
Ludmilla16 2007.03.21. 11:07 • [199]
Meséljetek kérlek!!! Milyen volt a kalocsai buli??? Sajnos nem tudtam elmenni! Pedig olyan jó lett volna!!! :( Várom a "meséket"!!! Puszi
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 56 7 8 9 10(11-20)(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még