2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Sziget 2011: Utazás a világzene körül

Teljes a Sziget világzenei programja, melyben idén is - a korábbi évekhez hasonlóan - a műfaj legfrissebb sztárjai és legnagyobb előadói kaptak helyet, földrajzi és stiláris határok nélkül, augusztus 10-15 között.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.06.14.
Utolsó hozzászólás: 2011.06.15.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Sámuel Mátyás 2011.06.15. 16:53 • [4]
Nekem az számít, hogy olyan zene szóljon amit szeretek. A Karasnán is megtalálom amit szeretek, de ha jól körbenézek, akkor a Szigeten is! :) Az biztos hogy a hangulat idén is fergeteges lesz!!! Holnaptól kiköltözünk mi is Pilismarótra!
weiserdaniel 2011.06.15. 16:27 • [3]
Karasnán tavaly én is voltam, azt kell h mondjam az egyik legjobb hétvégém volt! Mondjuk már csak azért is inkább Karasna, mint sziget, mert (h csúnya szóval éljek) az utóbbi már nagyon "elqrvult". Ha valódi fesztivál hangulatot szeretnél, akkor mindenképpen Karasna! :)
Sámuel Mátyás 2011.06.15. 11:26 • [2]
Hááát, a sziget szerintem nem lessz rossz, de az még várat magára... Én hétvégén mindenképp lemegyek a haverokkal Pilismarótra. A Karasna fesztiválon is lesz bőven hallgatnivaló!
galaci50 2011.06.14. 16:11 • [1]
Ha nem mennék fel Pestre, tudna valaki ajánlani egy jó kis fesztivált, ahol lehet sátrazni is?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még