2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Tudj meg mindent az ABBAWorld-ről, s irány Győr!

Az ABBAWORLD az egyetlen hivatalos kiállítás, amelyet az ABBA tagjai is támogatnak. A kiállítás egy lenyűgöző zenei és nosztalgiautazás, amely újra felpezsdíti, táncba viszi a világot interaktív és audiovizuális...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.02.23.
Utolsó hozzászólás: 2011.02.28.
Hozzászólások: [10.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

palackOrr 2011.02.28. 16:05 • [10]
Vilmos esküvője.. Említettek már ott Paul McCartney-tól Elton John-ig mindenkit, de egy ABBA összeállás tényleg nagyot ütne :) De akkor a helyükben már valami Svéd ünnepen lőném ezt el, hamár valaha is hajlandók összeállni, bár tény hogy a britek rajongása repítette őket a világhírnévbe
Rizibizi 2011.02.28. 13:19 • [9]
Jó lenne ha össze állnának...
De maradjunk a biztosnál, az ABBA World-nél.
Kár hogy a 30%-os kuponról lecsúsztam, de ettől függetlenül szerintem elnézek, főleg hogy a ABBA wolrd-ös belépővel ETO területén további kedvezményes dolgokat lehet igénybe venni, vagy ha azt kihagynám akkor irány a szép város és szétnézek rendesen Győrben.
Előzmény: lisaumbrell • 2011.02.23. 16:58 • [8] • Előzménykövetés 
lisaumbrell 2011.02.23. 16:58 • [8]
Valahol azt olvastam, hogy Vilmos herceg esküvőjére fognak összeállni, de hivatalos források még ezt sem erősítették meg egyenlőre. Mindenfélét cikkeznek...
Előzmény: palackOrr • 2011.02.23. 15:55 • [7] • Előzménykövetés 
palackOrr 2011.02.23. 15:55 • [7]
De az csak a musical, azért az nem ugyanaz mint a koncert. Állítólag egy dalra össze fognak majd állni valamikor. Arra nagyon kiváncsi leszek
Előzmény: lisaumbrell • 2011.02.23. 15:11 • [6] • Előzménykövetés 
lisaumbrell 2011.02.23. 15:11 • [6]
Volt egyébként Mamma Mia koncert az arénában. Megleszünk 8-an is :) Csak 10 főre már járt volna a csoportos kedvezmény... jó szórakozást nektek is ;)
Előzmény: palackOrr • 2011.02.23. 13:26 • [5] • Előzménykövetés 
palackOrr 2011.02.23. 13:26 • [5]
Hát , én nem nagyon szeretek beülni idegenek autójába. Egyedül vagyok, de azt hiszem inkább maradok a tömegközlekedésnél, az sem vészes. Sok szerencsét az utastárs kereséshez. Tuti találsz valakit, mert elég sok a kiéhezett abba rajongó. Főleg, hogy ők koncert formájában nem is jártak nálunk. Tudom ez nem ugyan az, de azért szerintem ez is eléggé szórakoztató program :)
lisaumbrell 2011.02.23. 13:15 • [4]
Mi indítottunk egy kisbuszt a család és a barátok miatt kell, de sajnos már nincs hely, csak egy. Vonattal le lehet jutni, bár én inkább busz párti vagyok. Rád bízom. Ha a nagybátyám visszamondaná (még függőben van), akkor szólok nektek! ;)

Viszont a kedvezményre szükségem lenne, mivel 10-en nem leszünk. A családi kedvezményhez pedig túl sokan vagyunk. :(
Előzmény: khelladella • 2011.02.23. 11:17 • [3] • Előzménykövetés 
khelladella 2011.02.23. 11:17 • [3]
Sziasztok!
Betudok még csatlakozni valakikhez a kedvesemmel?
palackOrr 2011.02.23. 10:50 • [2]
Mennyien mennétek? Mert ha 10-en mentek van csoportos kedvezmény is. Nem tudom, hogy az jobban megéri-e. A másik, hogy a 30%-os akció, csak február 28-ig érvényes. Én sem jártam még kint sajnos, de nagyon szívesen megnézném, viszont nem érek rá a hétvégén, nembaj, majd megnézem teljes áron, megéri nekem.
lisaumbrell 2011.02.23. 10:42 • [1]
Hi!
Mi többen mennénk. Egy ismerősöm mondta, hogy van valahol az abbaworld honlapján 30% kedvezményre feljogosító kupon. Sajnos nem találom. Segítségeteket előre is THX :)
Egyébként, aki járt már a kiállításon, írhatna tapasztalatokat, mert így cikk olvasása után baromi jónak tűnik. Remélem élőben is legalább ilyen jó lesz!!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még