2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Újévi koncert a Sportarénában – Mága több ezer ember előtt varázsolt

A Papp László Budapest Sportarénában rendezték meg Mága újévi koncertjét. A nagysikerű, új esztendőt köszöntő rendezvényen a hegedűművész kimagasló színvonalon, káprázatos látványvilággal újra több mint tízezres tömeg...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.01.01.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.11.
Hozzászólások: [22.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

mici1961 2010.01.02. 09:50 • [2]
A koncert frenetikus volt. Egy dolog iszonyatos ballépés volt! Afiatal Kerényi nagyon jól szerepelt, de nem lett volna szabad Mercury számát előadni. Nincs meg hozzá a kangfekvése, szóval ez az egy szám vsapni való volt.
Még egy dolog, Király Linda előadta Withney Houston több mint testőr betétdalát. Hát ...... Ő is jobb lenne ha maradna Amerikában ha már kiment. Ezen túlmenően szenzációs volt. Én 5-d magammal voltam, de jövőre is megyek, mert olyan élményt nyújtott, amit régem kaptam. Mága Zoltán jkátékára nincs is minősítés, annyira magas színvonalú volt, hogy ilyet csak egy rendkívüli tehetség tud előadni. Ami kiemelkedő volt, a Hazám ária. Ilyen előadást utoljára Simánditól hallottam, az pedig nem most volt. Tabáni István ismét bebizonyította, hogy szeretik az emberek, profi módon adott elő.
A többiek, hozták azt a szintet amit tőlük megszoktunk. Összességében: Profi volt, és csodálatos élmény. A fénytechnikus is remekelt. Ennyi

ej 2010.01.01. 23:34 • [1]
Milyen volt a Budapesti Újévi koncert? A hozzászólásokat ide várjuk!
lap teteje
További oldalak «« 1 23
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még