2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Újévi koncert a Sportarénában – Mága több ezer ember előtt varázsolt

A Papp László Budapest Sportarénában rendezték meg Mága újévi koncertjét. A nagysikerű, új esztendőt köszöntő rendezvényen a hegedűművész kimagasló színvonalon, káprázatos látványvilággal újra több mint tízezres tömeg...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.01.01.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.11.
Hozzászólások: [22.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

mantua 2010.01.03. 15:53 • [12]
A Vivaldi-t is elírták....
Előzmény: nfrtitike • 2010.01.02. 18:39 • [7] • Előzménykövetés 
mantua 2010.01.03. 15:50 • [11]
Szerintem nagyszerű volt a szervezés! Mindenki tudta mire vált jegyet-nem is értem.... Remek ötletnek bizonyultak a zenei blokkok. Olyan jó érzés volt MAGYAR-nak lenni-megható volt mennyi tehetségünk van! A műsorvezető viszont méltatlan volt erre a szerepre! Hadart, amolyan bohém.....
Mága Úr a maga szerénységével, virtuóz játékával, emberségével nem ismeretlen előttem. A Bazilikában már könnyet csalt a szemembe.
Örülök, hogy láttam azt a csodálatos kis csöppséget-a méltó utódot!
Köszönöm a feledhetetlen élményt-jövőre találkozunk, ahogy kérte!
salika51 2010.01.03. 08:32 • [10]
Ez elég nagy baki volt, mert az előadás elött osztogatott műsortájékoztatón is Bándi János neve szerepelt. Kiss B.Attilának csak gratulálni tudok!
Előzmény: nfrtitike • 2010.01.02. 18:39 • [7] • Előzménykövetés 
prozalia 2010.01.02. 23:39 • [9]
Jól indult az év, király előadók, látványos gigaprodukció, rengeteg szereplő, szép fények, fantasztikus hang ebben a hatalmas arénában óriás zenekarral, gratulálok!!!! Hazám, hazám megrendítő élmény volt, anyám megkönnyezte.
Delilah 2010.01.02. 18:54 • [8]
A tavalyi koncert valóban felülmúlhatatlan volt. Ezért elvittem az egész családom.Hasonlót vártunk.sajnos csalódás volt,meg sem közelítette a tavalyit. Az első rész még nézhető volt,de a másodikon mindannyian unatkoztunk. A szereplő és dalválasztás egyaránt melléfogás volt. Király Lindát túléltük,de az Evitánál teljesen leült a műsor. A tánckar,a kosztümök sem hozták a tavalyi szinvonalat. Hiányzott Dolhai Attila és Oszvald Marika is. Nagyon sajnálom. Jövőre nem megyünk.
nfrtitike 2010.01.02. 18:39 • [7]
Kiss B. Attila énekelte a Hazám, hazámot, nem Bándi- és a cikkben is elírták.
Buék
Klaudia27 2010.01.02. 18:13 • [6]
Nekem az első fele a szünetig nagyon tetszett. Mága hegedűjátéka szuper volt, Janza Kata Sissiként szép volt és gyönyörűen énekelt, Frankó Tündét eddig még nem hallottam, de remekül énekelt ő is. Hát a második rész ...nem annyira jött be :-( Ádok Zoli valahogy nekem nem illett a képbe. Király Linda sem. Tabánit én nem annyira kedvelem, de tény, hogy most nagyot alakított, mintha Máté Pétert hallottam volna.
Nekem az est egyik meglepetése volt a Hazám, hazám...valóban fergeteges volt Bándi előadásában.
Összességében végül is nem volt rossz.
momo65 2010.01.02. 17:31 • [5]
Vetítik:
DUNA TELEVÍZIÓ: Vasárnap (Január 10.) 14:35 Vasárnap (Január 17.) 14:40
A végén az a több ezer ember állva tapsolt ! Remek érzés volt. A Sting szám nagyon fergetegesen lett átdolgozva.
Csak gratulálni tudok , és köszönöm az édesanyám nevében is , akinek ez volt a karácsonyi ajándéka.
salika51 2010.01.02. 11:20 • [4]
Azonos véleményen vagyok mici1961-el, kiegészítve, hogy a kivetítővászon kamerái csapnivalóan voltak beállítva, többnyire a fellépők oldala látszott rossz megvilágításban, viszont folyamatosan belelógott a képbe a másik kamera rúdja. Elképesztően rossz volt a hangosítás, a visszhangtól gyakran élvezhetetlen volt a zene és a szöveg is.
Ennek ellenére csodálatos élmény volt, Mága Zoltán hegedűvirtuózitása mindent felülmúlt!
Szerettem Simándi előadásában a Bánk Bánt, de ha Bándi János előadására gondolok, most is beleborzongok .
Összesenjében fantasztikus élmény volt, méltó kezdete a 2010.évnek, remélem jövőre is részese lehetek.
imeszaros 2010.01.02. 10:57 • [3]
Sajnos nem lehettem ott, de remélem, hogy a MTV fogja majd sugározni minél előbb. Esetleg tudja valaki, hogy mikor?
lap teteje
További oldalak «« 12 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még