2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szavazás indul! Ki a legnépszerűbb énekesnő?

Nevezd be a kedvencedet, a „Világ legnépszerűbb énekesnője” kitüntető címre, amit a zene.hu most először ad majd át annak, akire a legtöbb szavazat érkezik.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.09.25.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.10.
Hozzászólások: [333.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Neo77 2009.10.22. 10:52 • [253]
Madonna!! Csepregi Eva, Tony Braxton, Gloria Estefan
kriszti69 2009.10.22. 10:00 • [252]
CSEPREGI ÉVÁRA SZAVAZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imi60 2009.10.21. 09:27 • [251]
Szerintem is Csepregi Éva , már az oviból is ő folyik a csapból.Ki más lehetne? több százmilliós lemezeladásokkal büszkélkedhet, eszkimó földön ő vezeti a legjobb énekesnő internetes szavazást :) mexikóban csak őt hallani az utcán a rádiókból,dál-amerikában simán veri shakirát , kb. annyival jobb mint a magyar foci a brazilnál . Hozzá képest Celine Dion, Whitney Houston csak ici pici bárénekesnő. Madonna amikor meghallotta évácska hangját kiszaladt amerikába , tudta hogy itt labdába sem rúghat mellette.Úgy hogy domborítsuk ki hazafias érzelmeinket .
Éljen, éljen , éljen 10 perc vastaps éljen, áljen, éljen 15 perc vastaps
De elvtársak azé ne annyira . Mindenki tudja hogy ő a világ legjobb énekesnője. ezt már Erdős doki is kijelentette.
Úgy hogy ünnepélyesen leadom szavazatomat a nagy magyar világhírű pacsirtánkra , a nemzet csótányára
Nagy Feróra éljen. éljen , éljen
szerintem nagyon fog örülni hogy végre kapott szavazatot. Bizti 10-be lesz mint mi a foci vb-n.
kispeto 2009.10.20. 17:22 • [250]
Csepregi Éva!!!
Ria73 2009.10.20. 14:42 • [249]
Sziasztok! Ha jelőlni kell, én is Csepregi Éva mellett teszem le a voksomat, bár tény,hogy ő magyar előadó, de ettől függetlenül úgy gondolom, hogy nekem - és azoknak akik szintén Évát jelőlték - miért ne lehetne ő a legnépszerűbb? Szerintem még mindig nagyobb dícsőség az,hogy vannak olyan előadóink - itt is rengeteget említenek, pl :Szandi, Kovács KAti, Kozma Orsi és sorolhatnám - akik legalább valamit letettek az asztalra és többségük nem csak hazai viszonylatban. Sajnos a mai zenei helyzetet nézve, örüljünk, hogy ilyen nevekkel is elő tudunk hozakodni. 10-20 év múlva ezt a kérdést feltéve, valószínűleg nevetséges jelőlteket láthatnánk. Persze vannak kivételek, akik ma is kíváló zenészek és énekesek, de a sajnos a többség azt sem tudja kik ők. Talán érdemes lenne egy olyan szavazást is indítani, hogy "Mire van szüksége a hallgatóknak" (olvasóknak) hiszen sok mindenkiről sajnos elfeletkezik a média . Pedig érdemes lenne rájuk odafigyelni!
bizso 2009.10.20. 09:58 • [248]
Klész Imre az Eurovíziós Dalverseny hazai rajongói oldalának szerkesztője szerint ő a Világ legnépszerűbb énekesnője. Olvasd el anyagunkat.
http://www.zene.hu/20091020_az_ilyen_munka_es_hozzaallas_figyelemre_melto
kriszti69 2009.10.19. 20:40 • [247]
CSEPREGI ÉVÁRA SZAVAZOK!!!!!!!!!!!!!!!!
El Mexicano 2009.10.19. 18:28 • [246]
Egy elírásomat javítanám:

"...mivel ez viszonylag objektív, amit NEM ez a szavazás fog eldönteni, hanem a már kialakutl közvélemény."
Előzmény: El Mexicano • 2009.10.19. 18:23 • [245] • Előzménykövetés 
El Mexicano 2009.10.19. 18:23 • [245]
Bala17-nek: nem hiszem, hogy bárki is megsértődne azért, mert te nem ismersz valakit, nem olyan ismert ő. :) De ha meg akarod ismerni, akkor ajánlom ezt a linket: http://hu.wikipedia.org/wiki/Thalia_Sodi

Sharapova2008: Michael Jacksonért elnézést, figyelmetlen voltam. Ami pedig a tájékozatlanságot illeti, már megbocsáss, de olvasd el még egyszer, amit leírtam. Ha szögletesen veszem, hogy "Ki a világ legnépszerűbb énekesnője", akkor egyesen hülye kérdés, mivel ez viszonylag objektív, amit ez a szavazás fog eldönteni, hanem a már kialakutl közvélemény. Akkor inkább úgy kellett volna feltenni kérdés, hogy "Ki a kedvenc énekesnőd". Különben meg nem egészen értem, mi köze lenne az egyéni ízlésnek a tájékozottsághoz.
maryen 2009.10.19. 18:17 • [244]

Sziasztok. Én még először vagyok itt ezen a fórumon. Így hát nézzétek el legyetek szívesek, ha már másodszor
jelenik meg a hozzászólásom, mert az előbb nem láttam a saját hozzászólásomat megjelenni.
Szóval Mariann vagyok Szfvárról. Nem tudom, hogy ide kell vagy lehet-e írni az általam tippelt a Világ legnép-
szerűbb énekesnője kitüntetésre a szavazatomat? Ha igen, akkor szerintem Kovács Kati a Világ legnépszerűbb
énekesnője.Tud angolul is prímán énekelni, sőt japánul is hallottam már énekelni. Igaz a szövegből egy kukkot sem
értettem, de dallamáról felismertem a dalt, és kb. tudtam, miről énekel. Nagyon sokoldalú, mindig más dalt énekel,
nem ismétli a műsorát olyan sokszor, talán egyáltalán nem ismétel. Véleményem szerint ha valaki megérdemli ezt a
kitüntetést, akkor az Ő. Olvastam valakinek a hozzászólásában, hogy nehezményezi, hogy sokan magyar
énekesnőt jelölnek meg, holott nem magyar énekesnőt kell választani hanem a világ legnépszerűbb énekesnőjét.
Igaz, de a Világ szóban ill. kifejezésben a Magyarország is benne szerpel. Tehát az én jelöltem: Kovács Kati.

Üdv.: Mariann Szfvár. 2009. 10. 19.

lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-20)(21-30)(31-34) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még