2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szavazás indul! Ki a legnépszerűbb énekesnő?

Nevezd be a kedvencedet, a „Világ legnépszerűbb énekesnője” kitüntető címre, amit a zene.hu most először ad majd át annak, akire a legtöbb szavazat érkezik.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.09.25.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.10.
Hozzászólások: [333.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

bizso 2009.09.25. 22:08 • [33]
freya56!
Szerinted miért Lady Gaga a világ legnépszerűbb énekesnője?
Előzmény: freya56 • 2009.09.25. 21:50 • [30] • Előzménykövetés 
Nightbringer 2009.09.25. 22:05 • [32]
Kedves bizso!

Azért Tarja Turunen, mivel 1996 óta futja karrierjét és a Nightwish 205-ben vele volt a csúcson. Szóló karrierje is egyenesen nyilall fölfelé és nem csak a könnyűzenei életben van jelen, hanem komolyzenében is találkozhatunk vele. Mondhatjuk,hogy rengetegett le tett az asztalra és világszerte elismert énekes. Népszerűségét végül is Tuomas Holopainennek köszönhette akivel megteremtették az opera metál műfajt ami igen nagy újítás szerintem. Klasszikus hangképzésű énekessel könnyűzenét énekeltetni. A lágyat ötvözni valami durvábbal. Meg Tarján meg lehet figyelni a mozgásából, hogy ő egy "igazi" nő, egy díva.

Olvasgattam itt a többiek kommentjét,hogy ,most magyarok meg nem magyarok vita... Az a véleményem,hogy a magyar énekesnők nem igazán ismertek külföldön. Az,hogy mi ismerjük őket és támogatjuk mivel honfitársaink , az nem jelenti azt,hogy külföldön is népszerűek.
barine 2009.09.25. 21:57 • [31]
CSEPREGI ÉVA.
freya56 2009.09.25. 21:50 • [30]
Lady Gaga
szöszikriszti 2009.09.25. 20:55 • [29]
Csatlakozom CSEPREGI ÉVA szavazóihoz!!!!!
Természetesen ő a legjobb!!!!!!!!!!
A többi csak utánzat.....mű nők, vagy inkább néhányuk nőnek öltözött férfi???
Szóval: Csepregi Éva, Ő természetes!És a legjobb!!!
Szöszi
CSV 2009.09.25. 20:55 • [28]
Az a baj, hogy sokan vannak akik erről nem is tudnak...Mert talán más műfajt szeretnek, vagy túl fiatalok. A nagy dolgok pedig manapság már érdektelenségbe fulladtak. Sajnos! De azért bemásolok egy cikk részletet innen a zene.hu-ról, amit a Szép nyári nap kapcsán olvastam. Meglepő vélemény...Íme: "Csengeri Ottília, mint a pesti művésznő mindenképp ott volt Csepregi Éva szintjén, ha ugyan nem szárnya túl. Bármeddig képes lettem volna hallgatni tőle a „Monte Carlót”. "
Zitu 2009.09.25. 20:50 • [27]
Különben is,Csepregi Éva volt az egyetlen olyan magyar énekesnő,aki elnyerte japánban a Yamaha fesztivál nagydíját!!!! Akkor is,Csepregi Éva!!!!!! : )
andika67 2009.09.25. 20:42 • [26]
bizsó! Szerinted Csepregi Éva hol él, hol énekel, Magyarország nem a Világ része?!
Igenis hajrá Csepi, Én rád szavaztam!!! Andi
andika67 2009.09.25. 20:38 • [25]
Csepregi Éva, és miért: mert Ő a legjobb!!! Hajni, Melcsi, igazatok van, itt is összefogunk és szavazunk! Mindig, mindenhol, Éva a legjobb ! Andi :)
Melcsikeh 2009.09.25. 20:28 • [24]
Teljesen egyet értek Hajnival!
Miért ne lehetne a Világ legnépszerűbb énekesnője magyar?
És miért ne lehetne pont Csepregi Éva?
Ha már a legnépszerűbb magyar énekesnő-ből kihagyták Évát...Mi ebből nem fogjuk!!
Hajrá Csepregi Éva! Tudjuk,hogy te fogod megnyerni....mi szavazunk!!
Csak ennyit akartam...Melcsike
lap teteje
További oldalak «« (1-10)(11-20)(21-30)31 32 33 34 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még