2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A Megasztár 4 negyedik döntőjében világhírű filmslágereket és a magyar mozitörténelem legjobb dalait hallhatjuk.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.11.08.
Utolsó hozzászólás: 2008.11.09.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Pinkys 2008.11.09. 17:44 • [4]
nem tértem még magamhoz hogy karcsi kiesett.hien lehet hogy jol énekel meg kis kedves lány, de valöriee-nek igaza van nehogymár egy vietnámi lány képviselje m.o.t. végülis az hogy karcsi sztár lessz az csak rajtunk mulik akik szeretik öt tegnap azzal nyugtatam magam hogy igy hamarabb lessz lemeze:)
Briggancs 2008.11.09. 10:25 • [3]
Tegnap inkább Hiennek kellett volna kiesnie. Szörnyű volt....A következő remélem ő lesz, aztán pedig Királyék Viktora....Apuciék sajnos bírják fizetni a tetemes telefonszámlát...:(
Tamarának nagyon jó hanjga van és abszolút színpadra való. Krisztián zenei tudása is rendben van, de kicsit unalmas mindig ugyanaz a stílus, igaz ez Dávidra is.
De talán mindegy is, hogy ki nyeri meg (nem lepődnék meg, ha a család anyagi helyzete döntene...). A korábbi megasztárok győztesei szinte mind elsüllyedtek már... Tóth Vera sehol, Caramell ugyanott. Magdinak sikerült. Az eddigi sorozatok igazi nyertesei Gáspár Laci és Dér Heni lett. Ennyit a megasztár megnyerésének jelentőségéről....
Kedves Valöriee, Fridi bunkó ebben a "szerepében", de mielőtt valakit lesenkizel nem ártana utánnaolvasni az illetőnek... Végülis erre is jó az internet. :) A korod miatt nem emlékezhetsz az ő műsoraira, de mind a könnyedebb showműsorokban (Friderikusz show, Meglepő és Mulatságos, Osztálytalálkozó, stb...) és a komolyabb hangvételűekben (Én mozim) MAGAS SZÍNVONALAT tudott produkálni.
Valöriee 2008.11.08. 23:32 • [2]
Friderikusz utállaaaaaak És Hien téged is... Nehogy már magyar megasztár legyél kicsi rigó nem vagy te senki....
Gondolkozzatok már hogy nézne ki egy vietnámi kis "csitri" képviselne minket MAGYAROKAT a Kapcsolat koncerten...
Mielőtt valaki azt mondja hogy Rasszista vagyok nem nem vagyok az de hogy nézne már ki....Mester Tamás is ugyanerre célzott....És Friderikusz mint televíziós személyiség míg a többinek nagy legendája van Friderikuszból nekem csak a régi Gyerekszáj jut eszembe nem valami legendás műsor és osztja az észt...ki ő??
A búcsúdal alatt is Tamara meg Lüszi sírna Dávid is majdnem Hien meg csak forgatta a szemét.....
Pinkys 2008.11.08. 23:22 • [1]
vége a megasztárnak a legjobb énekes kiesett, nem jó döntést hozott a zsüri sztem és sokak szerint sem. végeeee ez nem giaz karcsi kiesett. nem érdemes már nézzni.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még