2024. május 14. | kedd | Bonifác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Éneklés cenzúrázatlanul a nép elé tárva a Csillag születik CD-n

Nemrégiben zajlott le a Csillag születik tehetségkutató-verseny, és hoppsz, már itt is van a mementó, egy fénylő lemez formájában, amely az elődöntők legjobb felvételeit tartalmazza. Bevallom töredelmesen, hogy a műsor egyetlen...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.03.09.
Utolsó hozzászólás: 2008.04.08.
Hozzászólások: [6.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

negytoll 2008.04.08. 11:27 • [6]
Mi kell? Plébek, tuc-tuc, perc zenekar, nyú fíling.
Egy 6 éves kisfiú énekel:
http://www.youtube.com/watch?v=V0uRc_X-Xys
http://www.youtube.com/watch?v=2B65JRbxhSA
http://www.youtube.com/watch?v=jjvmQtCixno
toromon 2008.03.11. 15:18 • [5]
Igen, én próbálok boldogulni a lehetőségeim szerint, de nem egyszerűbb, kint 15 éve. Az 1 csatorna most is elég lenne, de most 50-et kapok egyszerre és nem sok köszönet van benne. ;)
Előzmény: malacka11 • 2008.03.10. 21:56 • [4] • Előzménykövetés 
malacka11 2008.03.10. 21:56 • [4]
Valóban sok a gagyi! De "millió" más választási lehetőség van lehet válogatni a csatornák közt is. Akkor meg csak a "királyi" TV létezett. Én jobban szerettem anno a MTV-t! És emlithetnénk pl. Antal Imrét is , aki évtizedekig volt a képernyőn. Itt is már pénz határoz meg mindent kit hogyan mennyiért tud meg szerezni, elcsábítani a másiktól.
toromon 2008.03.10. 11:30 • [3]
Persze, kiderül, de az országos médiába egy normális elvárás lenne szerintem, hogy ne a gagyit és ne a hamissat mutassák. Miért kell nekem "végigkóstolni" minden vackot egy Magyar Televízióban, ahol régebben csak a krémek krémjét mutatták? Még túl is válogattak néha. Most meg Kaszás Attiláról nem tudtak egy tisztességes emlékműsort csinálni, mert ........ -val foglalkoztak az elmult években. Ja és azt az 50 éves énektanárt, aki tényleg tud, minden erejükkel takarják előlem.
Előzmény: malacka11 • 2008.03.09. 23:58 • [2] • Előzménykövetés 
malacka11 2008.03.09. 23:58 • [2]
Szerintem, ha van lehetőséged elmenni egy olyan előadó koncertjére, akinek a dala tetszik ott kiderülhet igaz hangot hallasz vagy sem.
toromon 2008.03.09. 23:34 • [1]
Őket legalább már lehet kritizálni. Egy csomó hazai dalért még máig nem tudom, hogy kit lehet méltatni. A hétvégén volt egy Fókusz plusz a "lánycsapatokról", már megint elhangzott, hogy nem érdekes, hogy ki énekelte fel azokat a cédéket. Most akkor én hol hallgathatok igazi tehetségeket? Hol tapsolhatok igazi hangoknak? Esélyem sincs. Mikor lesz már rend a zenében? Mikor nem kell félnem már, hogy Fekete Pákó énekel Miklósa Erika után? Mikor válik már el a búza az ocsutól?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még