2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Baby Gabi fórum

Sziasztok mindenkinek! Itt vagyok... Elnézést kérnék mindenkitől,akinek nem írtam vissza a levelére... Számomra...

Témaindítás: 2006.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.28.
Hozzászólások: [115.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

tenyered 2007.08.28. 16:47 • [115]
(kimoderált hozzászólás)
TNT Gabi 2007.08.21. 17:56 • [114]
De akkor se nem annyira mint Dobrády Ákos vagy Szekeres Adrien kedves Tamás!Gabi nekem csak egy picit szimpli de akkor se annyira mint Ákos vagy Adrien vagy mint a TNT zenekar!
Előzmény: Tamás • 2007.08.19. 20:30 • [111] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.08.21. 17:53 • [113]
Dobrády Ákos és Szekeres Adrien bizony sokkal tobbet torodik a rajongóival!A téma lezárva!Beleuntam hogy magyarázkodjak nehéz nektek felfogni!
Előzmény: szasza_91 • 2007.08.19. 18:41 • [110] • Előzménykövetés 
toromon 2007.08.21. 16:36 • [112]
Azért van(nak) aki(k) nálam is kiveri a biztosítékot, persze nem (Baby Gabi) de tényleg nem szánnék rá egy éjsakát, ahogy kedvencemnél már előfordult.:) Szóval meg tudom érteni TNT Gabit, csak rosz célpontot választott szerintem.
Előzmény: Tamás • 2007.08.19. 15:32 • [108] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.08.19. 20:30 • [111]
Szia Gabika!

Azért, mert az adott előadóról írunk, az még nem azt jelenti, hogy rajongók is lennénk... Én csak azért írtam, amit írtam, mert már túl messzire mentél. A zene mindenkié, épp ezért tartsd is tiszteletben!
Gbi fórumán van még párszáz másik, ahová nyugodtan beírhatnál, de Te csak Gabiéba írsz. Akár mit is mondasz, ez rajongás!
Még egy dolog: Amennyiben a kritikád gabi felé nem építő jellegű, úgy megkérem az illetékest, hogy a hozzászólásaidat moderálja. Minden más esetben szívesen vesszük a hozzászólásodat!
(Észrevétel: Ha a nicknevedre kattintok, azt olvasni, hogy "Zenei érdeklődés: TNT zenekar,Dobrády Ákos és mindenki a zenekarból, Szekeres Adrien, Baby Gabi)

Üdv,
Tamás - Zene.hu
Előzmény: TNT Gabi • 2007.08.19. 16:29 • [109] • Előzménykövetés 
szasza_91 2007.08.19. 18:41 • [110]
Szia TNT Gabi!
Én felfogtam hogy nem vagy Gabika rajongó! Akkor létszi ne szíd a Gabit mi se szídjuk Dobrádyt meg az Adriennt!!! Akkor te mért teszed????? Jobban rzed magd ha másokrol olyan dolgokat mondasz ami nem igaz?? Mert amit a Gabikárol mondasz az NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És állítom hogy a Dobrády meg az Adrienn nem törődik annyit a rajongóival mint a Gabi!
Szépen kérlek ne szídd a Gabit!!!!!!!!!!!!!
Szandra
TNT Gabi 2007.08.19. 16:29 • [109]
Tévedsz!Sajnos Gabi nem olyan mint Dobrády Ákos és Szekeres Adrien!Tobb idot "fecsérelek" Dobrádyra és Adrienre mint erre a play backes re!TNT Gabi nem Baby Gabi rajongó!Hanem TNT Gabi Szekeres Adrien és Dobrády Ákos rajongó!Nem vállalom azt ami nem igazság!Te a rajongója vagy de a szószt nem muszálj vagy rám tenni!
Sajnos ahogy látom neked nem elég megmagyrázni hogy nem vagyok Gabi rajongó!
Udv.TNT Gabi
//:www.dobradyakos.hu
Előzmény: Tamás • 2007.08.19. 15:32 • [108] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.08.19. 15:32 • [108]
Kedves TNTGabi!

Abszolút a saját magánügyed, hogy kit szeretsz, és kit nem, de aki ennyit foglalkozik egy énekessel, mint Te a Gabival, akkor csak arr tudok gondolni, hogy nagy rajongó vagy. Szerintem otthon erre "tombolsz"! :D
Állítod magadról, hogy Szekeres Adrien és Dobrády ákos rajongó vagy, de rájuk fele annyi időt nem "fecsérelsz", mint a Gabira! :) Akkor az ember mit gondol: TNT Gabi csakis Baby Gabi rajongó! Ez van, nem ciki, csak vállald!

Üdv.:
Tamás - Zene.hu
Előzmény: TNT Gabi • 2007.08.19. 13:35 • [107] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.08.19. 13:35 • [107]
Sziasztok!
Nem!Nem szeretem annyira a hagját valaki más jobban érdkele nem ilyesmi lejászó énekes akinek még háttere sincs csak 2 táncos!Nevetséges!Nem vagyok oda a play backért!Valamikor kedveltem de nem o a gyerekkorom óta a legnagyobb kedvencem!Nálam más valaki jobb énekes kinek van zenekara és jobban kozkedvelt a szívemben!Igen,voltam Gabi koncertjén és tok unalmas volt hallgatni a play backet ha annyira szeretném a play backet akkor itthon is hallgathatnák cd-t vagy akár diszkóba is!Nem muszálj vagyok kimenni egy play backre "úgy nevezet koncertre"!Hiszen a koncert élo zenekarról szól és nem play backról és táncosokról!Nem szeretném a kozel jovobe valaki a ezen a fórumon úgy írna a neevemben hogy szeretem Gabit nagyot tévedtél!Csak egy picit se szeretem!Ennyit erról!
Előzmény: Tamás • 2007.08.17. 12:57 • [105] • Előzménykövetés 
szasza_91 2007.08.17. 13:21 • [106]
Szia Tamás!
Teljesen igazad van! Bocsi mindenkitől!
Ezt soha nem fogom megérteni hogy ha nem szereti akkor minek ír ide? A Gabika Fórumára is regisztrálnak és ott szídják a Gabit és emiatt meg is akarta szünteni a fórumot! De szerencsére nem tette! Én nem tudom mi let volna ha megteszi! Ott megismertem sok kedves embert:Melcsike, Gizi, Gabi, és persze a Baby Gabit!
Még 1* bocsi mindenkitől a többes szám miat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szandra
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10(11-12) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még