2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Szekeres Adrien

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.05.30.
Utolsó hozzászólás: 2008.10.17.
Hozzászólások: [82.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

TNT Gabi 2007.08.01. 11:27 • [72]
Nekem Tamás nem ez a fajta zene a kedvencem hanem a élo zenekar csak Rolcsi ajánlót itt tartott Adriennek és ezt én nem szeretem ha a kedvenc énekesnomnek ajánlgatnak zenei szempotból.!!!
Előzmény: Tamás • 2007.07.31. 18:27 • [69] • Előzménykövetés 
neri 2007.08.01. 07:28 • [71]
Teljesen egyet értek az előttem szólókkal! Gabi, szerintem nem kellene bántani Szandit, nem ártott Ő Neked semmit sem. Az meg, hogy BG-val egy kapal alá vetted. Háááát... Merész húzás volt.
Én csak egyet kérnék Tőletek! Adrien fórumán nehogy már Szandiról vagy bárki másról kezdjetek el vitatkozni! Szerintem egy kicsit eltértünk a "tárgytól", személytől!
Miért nem beszélgettek inkább Adrien legutóbbi két csodálatos koncertjéről Aggteleken és Szentesen! Egyik nagyobb élmény volt, mint a másik és sehol egyetlen cikket sem találtam egyikről sem... Hogyan is van ez?
Előzmény: Tamás • 2007.07.31. 18:27 • [69] • Előzménykövetés 
toromon 2007.08.01. 00:20 • [70]
Gabi!
Szerintem, te nem ismered Szandi pályáját, már ne haragudj! Ő Fenyő Miklóssal kezdett, amikor még nem volt kérdés, hogy zenész-e akit felengednek a színpadra. Ha akarta volna, akkor ő az új magyar Janis Joplin. Az, hogy nincs mögötte zenekar, az más kérdés, de lehet, hogy nem ide kellene ezt beírnom. Bocs az off-ért
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.31. 12:49 • [68] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.07.31. 18:27 • [69]
"Figyelj a te kedvenc zenéd a discósabb meg a tempósabb,tehát az olyan dalok amiben Baby Gabi,Szandi és ilyen eloadok játszanak" - Azért picit figyeljünk arra, hogy mely előadót sorolod be az "ilyen" kategóriába! :)
Egy tizennégyszere arany- és ötszörös platinalemezes énekesnő (Sőt, többszörös eMeRTon- és Aranyzsirád-díjas) azért valamit letett az asztalra. Ha mást nem is, akkor 17 darab szólólemezt!
Szóval csak csínnyán bánjunk a megfogalmazással:)))
Előzmény: TNT Gabi • 2007.07.31. 12:49 • [68] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.07.31. 12:49 • [68]
Szai Rolcsi!
Figyelj a te kedvenc zenéd a discósabb meg a tempósabb,tehát az olyan dalok amiben Baby Gabi,Szandi és ilyen eloadok játszanak.Adrien NEM ebbe a kategóriába tartozik,valamikor a unisexben csinálták ezt.A zenekar sokkal jobb ritmust add mint a egyszerú lejátszás,dj-k.Adrien zenekart vállalt ,nekunk sokkal jobb ha zenekarral lép fel és szerintem Adriennek is.Mert a ritmust nem kell levego nélkul utól érni amit a legtobb énekes nem bírja a éneklésnél ha ilyesmi lejátszás vagy dj mellett legtobbszor torténik.Adrien a zenekarával sokkal jobb élményt add mint a ha dj el vagy lejászással vagy ilyen discó zenében produkálna.Adrien nem play backes,neki szép hangja van hozzá a zenekar tartozik.Ot az illeti ha zenekara van,szerintem minden Adrien rajongó sokkal jobb élményel van ha zenekarral lép fel.Nem vagy muszálj neki felajánlani play backet jó?A zenekar színvonalasabb ha Adrient Gabinak nézed akkor tévedsz,nem ismered a zenekar élményeit és Adrien karjerjét.A te legnagyobb kedvenced Baby Gabi ezt csinálja csakhogy nem mindenki szereti ha remixeli a dalát és nálam a te fajta zenéd nem ér annyit mint a élo zenekar .Szia!
Előzmény: Rolcsi • 2007.01.20. 19:00 • [61] • Előzménykövetés 
neri 2007.03.13. 11:40 • [67]
Hajhó!

Kérdezhetek? Csak egy gyorsat... ( Tudom már kérdeztem is... ;-D )
Énekeltél már reklámzenét?

pusza
Rit
Szekeres Adrien 2007.01.30. 22:58 • [66]
Kedves Tamás!

Köszönjük szépen!Csapatmunka volt!
Üdv. Adrien
Előzmény: Tamás • 2007.01.26. 19:29 • [65] • Előzménykövetés 
Tamás 2007.01.26. 19:29 • [65]
Szia Adrien!
Gratulálok a Kikötők c. dalhoz, megérdemelten lett az első!

Üdv.,
Tamás - Zene.hu
TNT Gabi 2007.01.21. 16:57 • [64]
Szia!Azt akartam mondani kedves schmidthoffer,hogy nagyon orulok annak hogy a TNT megvan!Nekem ez olyan furán szólt hogy nem tudja ki az a Ákos!Na és hát evel kapcsán gratulálok az illetonek hogy megtalálta!Na most már érted?Vagy tolmácsoljam más nyelvben?TNT Gabi
Előzmény: schmidthoffer • 2007.01.16. 20:14 • [55] • Előzménykövetés 
TNT Gabi 2007.01.21. 16:48 • [63]
Szia Roli!A karácsonyi cd-t csak azt kapta meg aki a koncerten ott volt!Szerintem csak az kaphatta meg !Te mindíg Gabi fórumján vagy hogy lehet az hogy már itt vagy ?Adrien is a kedvenced?Puszi!Gabi
Előzmény: Rolcsi • 2007.01.20. 19:00 • [61] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még