2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

barabas21 2007.03.06. 13:40 • [127]
Szia!Az a lány vagyok,aki évekig levelet írt Tibor úrfinak,de ő csak merített belőlem.Most újra úgy érzem a dalai hozzám szólnak.Téged kérdezlek,mint legjobb barátját!Szerinted érdemes e elmennem a nyolcadikai miskolci koncertjére?Megtegyem e még utoljára ezt a lépést?Vagy újra úgy járok,mint rég?Egyedül megyek és ketten jövünk haza én és a fájdalmam...
2007.03.01. 15:19 • [126]
Szija Kedves Lala!!!

Annyira jók vagytok!!!El sem tudom mondani mennyire...Tök jó,hogy vagytok!!Az elmúlt néhány hétben sokat segítettetek nekem,még ha nem is tudtatok róla!!!!A "VÁROK RÁD" című számotok segített egy elég nehezen elengedett kapcsolaton túl tenni magamat!!!!Persze,rengeteg barát is mellettem volt,de akármikor meghallom ezt a számot,mindig csak a szép emlékek jutnak eszembe!!!!KÖSZÖNÖM!!!!!!

További sok sikert kívánok mind zenei pályafutásodon,mind a magánéletedben!!!!Gratulálok a Kisfiadhoz!!!!!!!!Nagyszerű apukája van!!!!!!
Pussszantás:Annababa :)
Bébibogyó 2007.02.22. 06:44 • [125]
Kedves Kozmix!!
Nagyon bírlak titeket!!
Grat az összes dalotokhoz!!! Puccantás: Bébibogyó (nagy rajongó)
Dzsuno 2007.02.16. 21:28 • [124]
Halihó!

Jól hallottam, hogy már 3 tagu a kozmix. Ha igen, akkor hogy jött az ötlet, hogy a Peti tag legyen? Ne érts félre, nincs vele semmi bajom, sőt... (Légyszi kérdezd meg tőle, hogy ugye azért még néha feltűnik a Deltában)

Sok sikert!

Egy várlakó :)
MAdry 2007.01.05. 10:12 • [123]
Szia Lala!

A szilveszteri bulin hallottam egy számot ami nagyon tetszet és kiderült, hogy a ti új számotok- Várok rád című.
Eddig nem nagyon tartoztatok a kedvenceim közé, de ez a szám azóta az egyik kedvencem.
Nagyon jó a zene, a szöveg!
Gratulálok!!
pusz Adry
Katóka 2006.12.19. 18:50 • [122]
Köszönöm,hogy válaszoltál:)Nekem csak egy verses könyve van meg (nagyon régóta),és ezért olvastam el azt a cikket,és bevallom őszintén,nem halgatom túlzottan a mai zenéket,én más korosztály vagyok,de kívánok neked további sikeres munkát,és így ünnepek előtt békés karácsonyt és boldog új esztendőt!
Előzmény: Lányi Lala • 2006.12.14. 00:50 • [121] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.12.14. 00:50 • [121]
Szia Katóka!

Nincs rokoni kapcsolatom a költőnővel tudomásom szerint. Nincs túl sok Lányi, de pl. a polikában is felmerült már ez a kérdés. Ott sincs kapocs...

Üdv,
Lala
Előzmény: Katóka • 2006.12.04. 10:40 • [120] • Előzménykövetés 
Katóka 2006.12.04. 10:40 • [120]
Szia! A hírstart egyik cikke szúrt szemet a neved miatt,Lányi.Van közöd a költönőhöz,Lányi Saroltához?
KOZMIXcsaj 2006.12.01. 07:35 • [119]
Sejtettem, hogy már nem lesz, mert átlagban három klipet szoktak egy lemezről késziteni.
Kár, hogy még nincs tervben az új album :(( , pedig nagyon örültünk volna, ha még idén a karácsonyfa alatt lett volna :(( De remélem azért nem kell megint olyan sokat várni mint a Holnapután lemezre!!??

Puszi:Ildikó
Előzmény: Lányi Lala • 2006.11.30. 16:43 • [118] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.11.30. 16:43 • [118]
Szia Ildikó!

Még nem tudom hogy lesz-e következő klip a "Holnapután"-ról, bár sejtésem szerint már nem.
Az új nagylemez konkrétan még nincs tervbe véve, tehát erre még várni kell :)

Pusszanat,

Lala
Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.11.30. 07:15 • [115] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 67 8 9 10(11-19) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még