2024. április 30. | kedd | Katalin, Kitti nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Csepregi Éva besúgókról is ír a könyvében?

A napokban jelent meg az énekesnő önéletrajzi könyve, amely a Napraforgó nevet kapta.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.03.07.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.15.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Z11 2009.03.15. 19:05 • [5]
Vajon arról is fog írni, hogy Erdős Péter.. nem akarom kimondani "mije" volt, és arról is ír-e, hogy megölték Cserháti Zsuzsát, Magyarország legeslegjobb énekesnőjét?????????
NE MODERÁLJÁTOK KI!!!
cervino 2009.03.07. 21:56 • [3]
Várakozásomat felülmúlta a könyv. Annyira izgalmas és érdekes, hogy 2 nekifutásra kiolvastam a 250 oldalt. Nemcsak felsorolásszerű száraz tények, hanem tényleg egy őszinte vallomás egyéni stílussal. Sok mindent megtudtam a 70-es, 80-as zenei világáról, a kulisszák mögötti homályos képekről. Nem tudtam túl sok mindent az énekesnőről eddig. tavaly Spanyolországban láttam az ottani televízióban énekelni, azóta kísérem figyelemmel őt. Hihetetlen, hogy a legismertebb számain kívül legalább 8-10 olyan angol dala van, amit nálunk nem nagyon ismernek, de külföldön, főleg távolkeleten hatalmas slágerek. Ezek lírai dalok és film betétdalok,
ezek igazán a világslágerei. Én is a neten bukkantam rájuk. Kis kritika: a köny borítóját nem csináltam volna ilyen színesre , kicsit az lehetne formatervezettebb... Gratulálok a könyvhöz!
bizso 2009.03.07. 11:37 • [2]
Téged érdekel, mert ismered Csepregi Évát, de aki nem ismeri annak kell az ilyen cím, hogy elolvassa az anyagot és nyílván az a célunk, hogy minél több olvasót vonzon az anyag, ezáltal többen megismerjék az énekesnő könyvét.
Bíró Zsolt
- főszerkesztő -
schneider 2009.03.07. 09:53 • [1]
Úgy vélem Csepregi Éva annyit letett az asztalra a hazai zenei életben, hogy nem kellene ilyen vérlázító címmel megjelentetni a cikket... Az önéletrajzi könyve -engem legalábbis- és feltehetőleg sokakat, ilyen betegesen bulvár cím nélkül is érdekel. És a cikket is elolvastam volna a művésznő érdemeivel azonos szintű cím esetén is.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még