2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Lakatos Krisztián esett ki: Fekete Dávid-Király Viktor döntő a Megasztár 4-ben

Kövessétek a Megasztár 4 utolsó döntőjét percről-percre.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.12.06.
Utolsó hozzászólás: 2008.12.14.
Hozzászólások: [16.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

torsten 2008.12.14. 10:36 • [16]
(kimoderált hozzászólás)
torsten 2008.12.12. 17:00 • [15]
(kimoderált hozzászólás)
Előzmény: siroesh • 2008.12.10. 17:55 • [13] • Előzménykövetés 
torsten 2008.12.12. 16:56 • [14]
(kimoderált hozzászólás)
siroesh 2008.12.10. 17:55 • [13]
OFFTOPIC

Torsten,
már privát emilben is írtam, de megismétlem, hogy lszi mondd el a véleményedet, de az antiszemita megjegyzéseket hagy meg más oldalaknak, iletve ott beszélj hasonló stílusban. Kérlek, hogy oszd meg hatalmas tudásodat a zenei iparról, hogy mi is okulhassunk, de lszi konkrétumokat mondj, vagy semmit. És mindezt mások indokolatlan lefikázása nélkül. Itt mindneki vitapartner, aki nem tekinti a másikat annak, azt kérem, hogy inkább távozzon. Nem anyázni akarunk, hanem a zenével kapcsolatos véleményeinket kicserélni.
Béke.

SirOesh

ONTOPIC
Előzmény: torsten • 2008.12.08. 17:12 • [10] • Előzménykövetés 
toromon 2008.12.10. 14:53 • [12]
A zene.hu cikke hiteltelen? Azért mer valamiről nem tudsz, az nem biztos, hogy nem létezik.
http://content.grammy.com/grammy_awards/51st_show/list.aspx
A 29. kategória. A zenét meg magad is megtalálod.
Nem vagyok zenész? Nem. Az vagy, vagy környékén dolgozol? Talán. Most hogy így lejáratta magát, már nehezebb lesz valamit is elhitetni velem. Nem vagyok vitapartner? Nem hát. Nekem mindenre van hivatkozási alapom, te csk böfögsz össze-vissza. :D
torsten 2008.12.08. 17:15 • [11]
EMI kft. társtulajdonos Kis Szabó Gábor a volt " első emelet basszgitárosa". Többet nem mondok!
torsten 2008.12.08. 17:12 • [10]
Kamu........ :) .és nem VOLT hanem most is az. Egyébként ez már egy KFT. és ott tulaj van!!!!A zene.hu cikke az is kamu. ( ilyen tudatlanoknak mint te).... Írni mindent lehet!!!-de én benne vagyok a " szakmában"--bocs pontosabban, most már a zenei " iparban". Velem nehéz lenne vitatkozni, nem is vagy vitapartner ezért!
toromon 2008.12.08. 11:59 • [9]
Megvette? Akkor azt ad ki amit akar. Ha ilyen hangoknak pénzelni kell a megjelenését, akkor mibe kerül VV Anett, Győzi testvére, Kiszel ,,,, Jaj de hosszú a sor... Megjelenése?
Linda 147 éve jól tartja magát. Olvasd már el a zene.hu cikkét!
http://zene.hu/cikkek/cikk.php?id=15704
Az ATV meg azt írja, hogy Király Tamás a főigazgató volt. Gondolom azt is boldogan megírnák, ha a tulaj lenne.
http://atv.hu/hircentrum/2008_dec__kilora_vette_meg_kiraly_tamas_a_megasztar__gyozelmet_fianak_.html
Előzmény: torsten • 2008.12.08. 09:58 • [7] • Előzménykövetés 
torsten 2008.12.08. 10:01 • [8]
Ha nem megy magyarul a magyar Himnusz, énekeljék a Király gyerekek Héberül...hehehhehehhe:)))))
Előzmény: zsoca10 • 2008.12.06. 23:00 • [1] • Előzménykövetés 
torsten 2008.12.08. 09:58 • [7]
BUNDA BUNDA Király apja megvette az eddíg értékelhető EMI zenei kiadót ( Most már csak zenei KFT.) és ott adja ki a Megaszarban promotált gagyi gyerekeinek a förmedvényeit ( LINDA 147 éve próbál Ámerikában lemezt kiadatni), Viktor meg visszahozza a " befektetett" lefizetett pénzt amit Orbán producernek adtak,...autó és lakás formájában.!!! Szar ügy ez Király papa...a gyűlölet már olyan nagy, hogy Ámerikáig fogtok szaladni vissza!!!!!
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még