2024. május 12. | vasárnap | Pongrác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Általános témák » Dühöngő

cikk

ezt a cikket találtam: Nem is olyan rég mindössze annyit lehetett tudni a Rock Night Produkcióról, hogy három...

Témaindítás: 2008.08.25.
Utolsó hozzászólás: 2008.08.25.
Hozzászólások: [1.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Eisenberger Miháy 2008.08.25. 11:59 • [1]
ezt a cikket találtam:

Nem is olyan rég mindössze annyit lehetett tudni a Rock Night Produkcióról, hogy három elszánt rock fanatikus srác koncertszervezői tevékenységét takarja ez a név. Ez természetesen nem túl sokat árul el róluk, így nem is igazán hittem abban, hogy tényleg képesek lesznek belevágni a fejszéjüket egy ilyen kaliberű tehetségkutató fesztivál megszervezésébe, ám ez mégis megtörtént. A fesztivál híre futótűzként terjedt. Ez már csak abból is látszik, hogy a hazánkban tevékenykedő amatőr (a szó legjobb értelmében értendően) zenekarok többsége leadta nevezését, viszont csak a legjobbak juthattak be. Fontos megemlíteni, hogy itt nem egy szervezőkből álló zsűri döntött a bejutásról, hanem az Internet segítségével szavazhatott maga a tisztelt nagyérdemű.

12 zenekar jutott el a döntőig, ahol a szó szoros értelmében szemtől szemben fognak megküzdeni egymással, hisz a verseny párhuzamosan 2 színpadon zajlik, így a közönség az este folyamán mindvégig kiválaszthatja az ízlésének megfelelő zenekart, és egy percnyi üresjárat sem lesz. Ez a tény már magában is elég erőteljesen fokozza az időközben egyre kiélesedő versenyszellemet a zenekarok és talán a rajongóik között is, a parázs hangulat így egész estére garantált. Ezen az estén a végső döntés 50-50%-ban megoszlik a közönség és a szakmai zsűri tagjai között. Az utóbbit a SUBSCRIBE zenekar képviselői, illetve Dr. Rock (alias Pleskonics András) a Szegedi Egyetem Rocktörténet kurzusának előadója alkotják. Ami még erre is rátesz egy lapáttal, hogy forgat a Kettőnégy Webcsatorna és Számos fotós és újságíró is jelen lesz!

Amíg a zsűri meghozza a döntést, és a Hostes lányok a szavazatokat számlálják addig a színpadokon a Catastrophóbia és a Bloom zenekar veszi át az uralmat. Az eredményhirdetést követően a nyertesé a terep, ugyanis egy hosszabb lélegzetvételű koncerttel mutathatja meg a jelenlévőknek, hogy kiérdemelte a diadalt. A győztes fáradalmaikat a szervezők egy későbbi a SUBSCRIBE zenekarral közös koncerttel jutalmazzák.

Időpont: 2008 szeptember 27-én szombat 19:00
Helyszín: Vörös- Kék Yuk -Budapest III. Fényes Adolf u. 28.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még