2024. május 28. | kedd | Emil, Csanád nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Általános témák » Mindennapjaink

A LEGJOBB SÖR

Szerintetek melyik a legjobb sör? én Heineken párti vagyok :)

Témaindítás: 2008.06.19.
Utolsó hozzászólás: 2012.03.09.
Hozzászólások: [31.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Somalia 2012.03.09. 22:16 • [31]
:)) Ez mekkora film lesz?!?!?! :O :D Muszáj megnézni! Ilyen buliba engem is elhívhatna valaki...:D
Előzmény: Amcsi33 • 2012.03.09. 22:10 • [30] • Előzménykövetés 
Amcsi33 2012.03.09. 22:10 • [30]
Na csak óvatosan a sörrel és más alkoholos italokkal..láthatjátok hova vezet! Őrületes és bomba jó bulihoz!!!:D:D:D
https://www.facebook.com/pages/Project-X-A-film/209054205855045
kalaposjaz 2011.04.13. 12:39 • [29]
Nagyobb márkákkal van tele a TV???? Megnézném én azt mert én csak kommersz magyar sörös reklámokat látok állandó jelleggel, azok meg általában csak elsütnek valami hülye poént és ennyi :S :S
Azt hiszi azért nincs szükség a reklámozására mert így is nagyon sokan isszák meg fogyasztják pedig nem így van, ugyanis sajnos aminőséggel általában vele jár a magasabb ár is... :/ jelen esetben is így van, így ha nagyobb sörözésekről van szó akkor marad ak ommersz ha sok sör fog folyni :) Ellenben ha csak 1-1 sör akkor az mindenképp a márka ;)
Előzmény: dombika • 2011.04.12. 12:33 • [28] • Előzménykövetés 
dombika 2011.04.12. 12:33 • [28]
Nem igazán értelek. Miért nincs szükség a Heineken reklámozására?

Szerintem pont azért van, mert a Heineken kategóriájában egy egészen jó kis minőségi sör, és azért a fogyasztókért folytatott harotc általában inkább az élmezőnyben vívják a legintenzívebben. :)

Ha jól belegondolsz, a nagyobb márkákkal van tele a tévé.
Előzmény: babogi • 2011.04.06. 13:26 • [25] • Előzménykövetés 
kpeter011 2011.04.07. 14:33 • [27]
A legjobb sör a hazai, itthon készült!
Abból is egy jó komlói! Sokkal finomabb, mint bármelyik boltban kapható sör. Otthon szépen mindenféle gép nélkül bárki el tudja készíteni.
Pkrgrl 2011.04.07. 13:02 • [26]
Ez is csak attól függ ki mit szeret. Aki a markánsabb, kesernyésebb ízeket az "A" sört fogja imádni, aki a lágyabbat az "B" sört aki meg a meleg barnát imádja az "C" sört fogja kedvelni. Én a részemről valamennyit meg tudom inni, bár annyira nagy sörös nem vagyok (ennek ellenére többször iszom sört, mint bort vagy bármilyen egyéb alkoholt, főleg mivel társaságban szokás inni és amikor a társaság sörözik akkor én is).

De egy a lényeg: Ne legyen felvizezve! Az még a legjobb söröket is tönkreteszi! Szóval ahol lehet én inkább üvegben kérem és kiöntöm magamnak pohárba/korsóba... ismerve a magyar vendéglátósok trükkjeit...
Előzmény: szaby99 • 2011.03.23. 11:59 • [20] • Előzménykövetés 
babogi 2011.04.06. 13:26 • [25]
Nálam a Heineken mindent visz!
És a legtöbb ismerősöm is azt szereti,l nem értem, hogy miért fektetnek ennyi pénzt a reklámjaikba..mondjuk nem bánom, mert tényleg szórakoztatóak, de nincs szükségük rá szvsz.
kornimeli 2011.04.01. 12:37 • [24]
Mindenkinek más a kedvence, én imádom a sört, és mindig tudok örülni, ha kicsit más ízűt kóstolok meg. Fő a változatosság! Nekem Ízlik a Heineken is , belga sörök, magyar sörök. Igaz, hogy a drágább söröket ritkábban iszom, ezért azokat kifejezetten szeretem. De ha pl. Soproni drága lenne akkor azt innám kevesebbszer. Szerencsés vagyok, mert voltam kint egy évig Hollandiában és ott elég olcsó a Heineken. Ezért nem is nagyon számít jó sörnek. Inkább olyan átlagos. Pár hónap után én is meguntam, hogy állandóan azt iszok, és elkezdtem inni a belga söröket. Mikor hazajöttem kifejezetten jól esett magyar itókát inni. De azt el kell ismernem, hogy a Heineken és a jobb belga sörök után nem nagyon fájt a fejem másnap, pedig elég szép mennyiséget megittam. :)
Előzmény: lapijazi • 2011.03.31. 13:27 • [23] • Előzménykövetés 
lapijazi 2011.03.31. 13:27 • [23]
Hát igen izlések és pofonok, fura olvasni, hogy te például kesernyésebbnek érzed a Heinekent, mikor én pont azért szeretem mert édeskésebb és könnyedebb ízre nekem, mint a többi világos sör. Talán még az Aranyfácánt tudnám hozzá hasonlítani, bár én nem vagyok tapasztalt sörös ez csak a saját kis szubjektív véleményem. Ritkán iszok sört, de akkor különlegeset, ilyenformán imádom a Guinest ünnepnapokon :P
Előzmény: szaby99 • 2011.03.23. 11:59 • [20] • Előzménykövetés 
futurism 2011.03.24. 15:08 • [22]
Azt hiszem Nálad van a pont, valahol tényleg az ízlés határozza ezt meg, és ha pont márkásabb vagy kevésbé márkás sör ízlik valakinek, azt nehéz lenne a szemére vetni. Mondjuk azt nem tudom, hogy a gyártási folyamatban vagy alapanyagokban mennyiben különböznek a sörök egymástól ár szerint, azért biztos van különbség, de talán nem hamisítják, meg kutyulják őket annyira, mint a borokat.
Előzmény: Lillus91 • 2011.03.23. 15:46 • [21] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 »»
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
empty: treeItemFullName(classified_section,0) [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
beszámolók még