2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Oláh Ibolya, a "munkanélküli" -  nem keresik a Megasztárt

Míg a Megasztár egykori résztvevőinek majd mindegyike koncertet koncertre halmoz, az első széria döntősét, Oláh Ibolyát nem láthatjuk fellépni.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2005.10.09.
Utolsó hozzászólás: 2005.11.26.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

SoundR 2005.11.26. 19:36 • [3]
T. Előttemszólók

disney50

Figyelemreméltó bizalmatlansággal kezeled az azóta legsikeresebbnek bizonyult megasztár helyezettet.
Feltehetően zenei szakmunkásként roboltolhattál, és max 100 néző előtt adtad elő, ami az idők során rád ragadt
Ahogy Pély Barna sem tudja felérni ésszel, hogy mit és miért hallott, úgy megértem, hogy ez másnak is nehezére eshet.
Ismerek kiváló hangú emerton díjas előadót, aki a kapott igazi(bizonyított) slágerekhezt sem volt képes hozzátenni tényleges értéket. Ez Oláh Ibolyánál kizárt. Az általa előadottak átlépnek az eredeti előadóm - "Álmodtam - Kováts Kriszta"

nedin
Az első megjelent saját szerzeményed után talán felébredsz :-)
nedin 2005.11.22. 18:48 • [2]
Egyetértek az előttem szólóval. Felkészületlenül benyomták a mélyvizbe, közben emberileg de még zeneileg is egy 0,
ötperces sztár, minden alap nélkül.
disney50 2005.10.09. 21:48 • [1]
Kedves Ibolya ! A magas lóról bizony le kell szállni időnként ! Én 14 évig voltam főállású a vendéglátókban és utána még legalább 10 évig hakniztam színvonalas gyermekműsorral, TV-k is bemutattak időnként annak idején, mégis elmentem mindenhová, ahová hívtak. Még szülinapi kerti partyra is. Hogyan akarod másként, hogy megkedveljenek, ha nem ereszkedsz le a magas lóról? Egy Megasztár még kevés az üdvösséghez, meg a szuper hangod is ! Ha ennyire fent hordod az orrod egyetlen Megasztár és egyetlen kiadott lemez után; a következő lemezedet már a kutya sem veszi meg, ha egyáltalán lesz következő, akkora a kínálat! És sajnos ez esetben visszamehetsz takarítani. Mert sokan vannak ám ugyanilyen jó hanggal, akik soha nem rúghattak labdába ! Nos és jön a következő Megasztár és utánad is volt egy; láthattad, hogy nem te vagy az egyedüli, aki tehetséges. Szia: Barbara (aki a pályát már abbahagyta és 30 éves gyakorlata van mögötte).
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még