2024. május 25. | szombat | Orbán nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Általános témák » Mindennapjaink

Mi az együttes (pontos) neve/mi a keresett szám címe?

Sziasztok! Keresem egy olyan együttes egyik számát, amelynek a nevével és a keresett számának címével is...

Témaindítás: 2007.12.16.
Utolsó hozzászólás: 2007.12.16.
Hozzászólások: [1.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Sturmfuhrer 2007.12.16. 23:53 • [1]
Sziasztok!

Keresem egy olyan együttes egyik számát, amelynek a nevével és a keresett számának címével is egyaránt részben tisztában vagyok, viszont a szám címe túl ködös, a szövegéből egy szavasnál hosszabb részletre nem emlékszek, az előadó nevét pedig csak hallásból tudom lehet, hogy pontatlanul, de az biztos, hogy az általam elképzelhető írásbeli formáit használva kulcsszóként a kereséshez nem jártam sikerrel.
A dalt 8.-os koromban hallottam többször is a Pilis rádió akkor 8-24 óráig tartó, általam akkoriban rendszeresen hallgatott kívánságműsorában, amely tevékenység egy olyan időszakom részét képezte, amihez máig rengeteg emlék köt, az egyik az a szám, amit keresek azért, mert tetszett és tudom, hogy lehet, hogy fájdalmat okozva, de felidézné egy kicsit az akkori hangulatot legalább halványan, ezenkívül kiváncsi vagyok, hogy ez hogyan hatna rám és most hogy teteszene a szám. Az előadója egy bizonyos - hallásból és legjobb emlékezetem alapján mondom - "Szimmetrik", ami nem tudom, hogy írásban hogyan néz ki. Azt nem akarom tudni, hogy azért nem találok róla semmit, mert a 2002-es évet követően, amikor talán nem volt elég nagy hírnevük a valamilyen formában történő fennmaradáshoz, megszűnt. Valaki bizonyíthatja, amit sejtek, hogy nem én voltam az egyetlen, aki hallotta és tetszett neki úgy, mint nekem azzal a különbséggel, hogy meg tudta szerezni, esetleg utána tudott nézni, többet tud róla. A szövegében azt hiszem, hogy szerepelt az "éjszaka" szó, bár ez kétséges.

Előre is hálás vagyok annak, aki leírja nekem legalább az előadó nevét, mert már semmiképp nincs elég időm hálálkodni legalább szó nélkül abban az esetben. :)

Ui.: Új vagyok itt, ezért vagy azért, mert nincs is, ehhez hasonló témát nem találtam. Remélem, hogy nem tévedtem, de ha igen, akkor elnézést, ellenkező esetben más is kérdezze itt, ha részleges információja van, hogy mi is az a szám vagy előadó, amit/akit keres. :)
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás » próbaterem [2024.05.23.]
SÜRGŐS HITELEK hangszer [2024.05.22.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
beszámolók még