2024. május 30. | csütörtök | Janka, Zsanett nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ákos megosztotta az embereket a Volton - képes beszámoló a második napról

A Volt Fesztivál második napjára a szél elfújta a rossz időt. Néha még a Napot is láttuk. A világ rendje kezd helyreállni. Tegnap jó Volt.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2007.07.07.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.16.
Hozzászólások: [30.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

nagyM 2007.07.12. 11:43 • [10]
Kedves kedves nevű olvasó!

1. címet nem én adtam, de a címet-adó nevében is köszönöm a hozzászólásokat.
2. Jó, okés. tegyük fel: a cikk szar. mert nem lett jó. lesz majd jobb is, ígérem igyekezni fogok. Egyébként az újságíráshoz mindenki ért, kb mint a focihoz. Mindenki próbálkozhat, szívesen fogadunk beszámolókat. Pl menj el egy Korn (vagy pl a Chemical Brothers koncertjére a szigetre), és írjál valamit. Örömmel lehozzuk és akkor majd 100 Chem brothers rajongó ír be hogy: Miért ez, miért az... miért nem emez és miért nem amaz!!!! - Nem könnyű
3. Ákos igenis megosztja az embereket (és ezt még ráadásul nem is véletlenül, hanem "direkte" - teszi.)
4. Ne utáljatok!!!! Én szeretlek benneteket. Majd még írok pár beszámolót, amit elolvastok, kommenteltek és olyanok leszünk mint egy "nagy-beszámolóíró-és-olvasó-család-aki-mindenkit-szeret". Már alig várom.

minden jót. olvassatok még és szeressetek engem!!!!!!

nagymester
nagyM 2007.07.12. 11:26 • [9]
Kedves schmidthoffer!

"Nagymester, ha te cikkeket írsz egy nyilvános orgánum részére (zene.hu) akkor nem mondhatod azt a cikked tárgyáról, hogy 1 a millió közül. Még a fórum rovatban sem, mert az is nyilvános. Ez egyszerűen primitívség." - ez mit akar jelenteni??????

furcsa, de nem minden nap Ákossal kelek és fekszem, bazz... miért ne lehetne 1 a millió közül. Napont 1000 zenekarral foglalkozom, hírezek, keresek, felveszek... stb. Igaz, nem tudtam mindennen utánna nézni, miért is? azért mert a "kibaszott fesztivál" porában írtam a cikket, így is órákig tartott, és nem annyira volt lehetőség utánnanézni dolgoknak. Siettem, hogy a kedves rajongók minél elöbb elolvashassák a cikket. Jó, lehet szar lett, néha én is írhatok szart. ez van. Olvasd el a Prodigy-s cikket, vagy a Kornosat, azok sz'tem jobbak lettek. :D

Megosztás: Ákos azért is megoszthatja az embereket (mint minden más zenekar), mert van akinek tetszik, van akinek nem! 2: aki a politikában nyiltan kifejezi, hogy melyik oldallal szimpatizál... vagy mi... az sajnos így jár. Nekem azért kiérződött egy kis "na ezek a komcsik mindent elrontanak, úgy mint régen, ugye?"- hozzáálás. aminek semmi köze a zenéhez... - erről eddig nem is írtam, mert nem tartozik ide

Ja, és a címet nem én adtam. Kb egy mondatba van benne, hogy megosztotta a nézőket, a többi arról szól, hogy Ákos azért halálprofi, meg nagyon szeretik. Ugye azért nekem nem kötelező őt annyira szeretnem?

Képzeld, de pl a HVG-től sem olyan embert küldenek ki egy Prodigy-koncertre, aki MINDENT tudna az angol csapatról. Én úgy voltam Ákoson, hogy még soha az életemben nem mentem el egy koncertjére, és ebből a szemszögből is próbáltam írni: tehát azt próbáltam érzékeltetni, hogy mit lát egy olyan ember, aki nem ismeri Ákos minden számát, plusz nem jár koncertjeire. De ezentúl majd Ákos-fan emberkéket küldünk, hogy az egekbe magasztalják a "majmot a ketrecben..."

nagyMester
Nagyvázsonyi Angyal 2007.07.12. 10:47 • [8]
Kedves szerény nevű publicista úr!

Árulja el kérem, hogyan bírta kitalálni felettébb ostoba (ámbár meglehetősen nagybetűs) főcímét?
Csak nem ez lenne a Volt fesztiválról szóló beszámolójának fő sugallata a távol maradtak felé?
*Ákos egy teljes órát késett, mert még gyorsan meg kellett osztania az embereket nagyon igen és nagyon nem oldalra.*
Az egyértelműen érzékelhető a cikkéből (és a hümmögéséből), hogy ön melyik oldalra szeretett volna állni, ha lett volna olyan, de tudtommal a zene.hu portálnak a hivatása előzetesek és korrekt beszámolók leközlése lenne, főleg zenei eseményekről.
Sajnos, bár sikerült brilliáns cikkében felfedeznem zenével kapcsolatos szavakat (hármat is! rockNroll-intro-vonyós), azt csak sejteni merészelem, hogy Ákos nem Stahl Judit díszvendégeként mutatta be lecsó tudományát a színpadon.
Persze ebben tévedhetek, hiszen nem voltam ott, ezért is olvastam végig a beszámolót.

Tisztelettel,
egy nagyvázsonyi olvasó
schmidthoffer 2007.07.12. 10:00 • [7]
Nagymester, ha te cikkeket írsz egy nyilvános orgánum részére (zene.hu) akkor nem mondhatod azt a cikked tárgyáról, hogy 1 a millió közül. Még a fórum rovatban sem, mert az is nyilvános. Ez egyszerűen primitívség. A cikked minősége olyan, amilyen - legalább beszámoltál valamelyest arról a programról: szépen, lineárisan, ahogy az iskolában tanultál írni-olvasni. (A médiaiskolában, ugyebár.) Más kérdés, hogy stílusmentesen, és ahogy látom, felszínesen is.
Persze ma ez jellemző az úgymond újságírókra. Nehogy valaminek utánanézz, de legyél csak nagyképű és büszke magadra. Ez így együtt most nagyon trendi. Nagy jövőt jósolok neked a média világában (de az igényesebb lapokat kerüld!)
nagyM 2007.07.11. 18:03 • [6]
köszönjük, most már többet tudunk.....
Viszont: Neked Ákos a legnagyobb, gondolom a kedvenced. Nekem meg 1 a millió közül. Mindent nem tudhatok róluk....

köszi a kiigazítást.... nagyM
2007.07.10. 21:33 • [5]
A fiúk:
http://www.vivatbacchus.hu/

A lányok:
http://www.akoshbandclub.hu/ahbandante.htm
Zsuzsa_ 2007.07.09. 09:34 • [4]
Törpike! Kíváncsi vagyok, minek neveznéd a színpadon azon 4 tagú embercsoportot, akik férfiak és azért ülnek ott, hogy hangjukkal Ákos-t kísérjék? Talán férfikórus?? És a bőgősök és hegedűsök talán nem vonós hangszerek?? Oszd meg velem légyszíves a szakkifejezéseket, mert ezek szerint én is hiányt szenvedek ezekben...
nagyM 2007.07.09. 00:50 • [3]
úgy is szeretni fogsz.
nagyM 2007.07.09. 00:43 • [2]
hm....
2007.07.07. 00:16 • [1]
Arra nem is gondoltál, hogy az álldigáló egyedek így élvezik Ákos zenéjét??? Esetleg nem miatta mentek a fesztiválra és csak kíváncsiskodtak???
Fél óra csúszás nem csúszás, aki rendszeresen jár koncertekre, az ezzel tisztában van. Vagy netán fél napot csúszott?A tömeg nem türelmetlenkedik, hanem ráhangolódik a bulira. Nem nagy, de különbség.
Ja, egymás után az ismertebb szerzemények, mellékesen meg az új albumáról is játszott néhány dalt, mi?
A férfikar és a pát vonós(10) elnevezésének utána nézel Te, vagy segítsek?
A lángnyelvek után meg becsuktad a szemed, vagy eltakarták előled a kivetítőt??? Mert VOLTak ott még érdekes dolgok...
Te is megosztod az olvasókat, Én asszem nem nagyon foglak szeretni.

lap teteje
További oldalak «« 1 23
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
A nap, amikor öt esztendő...

Dimash nagykoncert Budapesten
Dimash Qudaibergen, a kazak énekes , teltházas, nagyszabású,...

Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
beszámolók még