2025. május 25. | vasárnap | Orbán nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 

Boltokban a dögös magyar gitároslány újdonsága

A lemezborító látvány és a míves rock ígéretes összhangja Rock Milady debütáló „Legyél az áldozatom” c. maxi CD.- je. A saját maga választotta művésznév jól illik valódi énjéhez, s a nagyon dekoratív tini hölgy mindent megtett, hogy megfeleljen a személye által gerjesztett magas műfaji elvárásoknak.

A Youtube felvételekből kiderült, a modernkori viktoriánus hercegnő a szólógitár mellett a négyhúros gitárt is perfektül kezeli, sőt remekül énekel is. Következtek a gitáros rájátszások a ma már klasszikus rocktörténet leghíresebb bandáinak (Deep Purple, Dire Stairs) legendás felvételeire. A csajszi rutinból hozza a kötelezőt, a rock minden erényét képes kamatoztatni és újrahasznosítani.

A kemény alapok, a fajsúlyos, de könnyen megjegyezhető dallamok lányos bájjal vegyítve sikert értek el az online és az élő rockklubok világában. Rock Milady megjelenése újabb bizonyítéka, hogy a szebbik nemnek a rock művészetben igen erős a színpadi kisugárzása.

Néhány hónapja Győrből Budapestre költözött, megkezdte egyetemi tanulmányait, no és így közelebb került a fővárosi rockklubok vérkeringéséhez. Legutóbb a Fischer Laci nevével fémjelzett ZBB csapat előtt, ill. a fiúkkal együtt élőben kápráztatta el a nagyérdeműt. A folytatás sejthető.

Z. J.

[2015.12.17.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Hitel kínál magánszemélyek becsületes szolgáltatás [2025.05.24.]
gazda szolgáltatás [2025.05.24.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Másfél év alatt több mint 100-szor...

Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
Kihagytunk egy évet a Triász...

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
beszámolók még