2025. június 7. | szombat | Róbert nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Bonnie Tyler
Boban Markovic

Bonnie Tyler is fellép Alsóőrsön

Csaknem ötven együttes, illetve énekes, köztük Bonnie Tyler és a Boban & Marko Markovic Orchestra is fellép a szerdán kezdődő alsóörsi Harley-Davidson Open Road Festen

 

Dobai Attila, az Európa Kempingben zajló fesztivál szervezője elmondta, hogy a rendezvény legnagyobb nemzetközi sztárja, a brit Bonnie Tyler, illetve a Magyarországon gyakran fellépő Boban & Marko Markovic Orchestra mellett Alsóörsre várják az Arakain cseh metálbandát is. A magyar zenekarok közül pedig fellép az Edda, a Hooligans, Demjén Ferenc, Tóth Gabi, Deák Bill Gyula, Ganxta Zolee és a Kartel, a Paddy & The Rats, a Zorall, Tóth Gabi és az Ossian.

A jubileum alkalmából Alsóörs polgármestere, Hebling Zsolt jelképesen átadja a szervezőknek a település kulcsát annak elismeréseként, hogy immár másfél évtizede része Alsóörs életének a fesztivál – tette hozzá Dobai Attila.

Az idei fesztivál keretében a motorosok szervezete, a Harley Owners Group (HOG) nemzetközi találkozót tart, melyen jelen lesz Nigel Villiers, a HOG szervezetének első számú vezetője, és olyan témák kerülnek majd terítékre, mint az elkövetkezendő időszak feladatai és a balesetmegelőzés.

[2014.06.03.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.06.06.]
gazda szolgáltatás [2025.06.03.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Nagy Carson Coma Reunion koncertet a Budapest Parkban
Szörnyű idő volt a Carson...

Megnéztük a Fiesta 25 koncertet a Barba Negrában
Újra összeállt és zenekaros nagykoncerttel...

David Garrett elhegedülte a nótánkat az MVM Dome-ban
AWS koncerttel nyitott a Park - képriport
Hamisítatlan blues and roll a Backstage Pubban - Manu Lanvin koncerten jártunk
Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
beszámolók még