AKCIÓS csengőhangok a zene.hu-tól
2012. május 24. | csütörtök | Eszter, Eliza nevenapja
Ajánljuk! Szólj hozzá!
Szavazz a kedvencedre
Ingyenes apróhirdetés
    Fabrik
Regisztráció 
Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
Erinthetelenek
50 hírforrás, napi 1400 hír
Oldal.info

A www.zene.hu-t az OBSERVER szemlézi
 
Belépés a boltba... Kattints ide!


 
 
Kapcsolatok
Falusi Mariann
Iszak Eszter (VJ Eszter)
Teleton
Varga Viktor
VIVA Televízió
VJ Ada (Pintér Adrienn, ill. már Bánszki Adrienn)
VJ Zola (Ujvári Zoltán Szilveszter)

Titkok a Teleton-dalról - megszólalnak a VIVA műsorvezetői

Az idén Falusi Mariann és Varga Viktor énekli a Teleton-himnuszt. A „Tárd ki szíved” című dalhoz karácsonyi hangulatú videoklip is készült, amelyben a zenecsatorna két műsorvezetője, Ada és Zola mellett az újonc VJ Eszti is feltűnik.

Az elmúlt években hagyománnyá vált, hogy a VIVA TV a Teleton jótékonysági akcióhoz kapcsolódóan egy karácsonyi dallal is meglepi az embereket. Idén egy kivételes páros, Falusi Mariann és Varga Viktor varázsol ünnepi hangulatot a "Tárd ki szíved" című dallal, amelynek szövegét Molnár Tomi, az Anti Fitness Club énekese jegyzi, zenéjét pedig Szabó Zé szerezte.

Az idei jótékonysági gyűjtés hivatalos himnuszához videoklip is készült, méghozzá a neves kliprendező, Indián vezényletével. A kedves kisfilmben az utóbbi időben jelentős súlyfeleslegtől megszabaduló Falusi Mariann egy karácsonyi díszbe öltöztetett kisautóval járja Budapest utcáit, Varga Viktor pedig a rakparton sétálva dúdolja a fülbemászó dalt: A video végére természetesen a két énekes találkozik, és a hagyományokhoz híven a VIVA műsorvezetői, Ada, Eszti és Zola is feltűnnek a klipben.

Viktor megtisztelőnek tartja a felkérést

„Figyelemmel kísértem az eddigi VIVA Teleton akciókat és tudom, hogy a dalhoz mindig neves énekeseket kérnek fel, ezért nagyon megtisztelő, hogy most engem választottak Falusi Mariann mellé. Korábban hallgattam a dalokat, most pedig én éneklem. Egyszerűen hihetetlen!”
- árulta el mosolyogva Viktor.

„Manapság sajnos számtalan rászoruló nevében gyűjtenek, és nem tudni, valóban jó helyre kerül-e a pénz. A Teleton viszont egy évek óta jól bejáratott akció, ahol biztosak lehetünk abban, hogy az adott kórház vagy alapítvány kapja meg a befolyt összeget.”
 - tette hozzá az ifjú tehetség.

A várva várt dal november 30-án csendül fel először a Neo FM-en a Bumerángban, a klippremier pedig szintén aznap lesz, a VIVA Interaktív című műsorában.

A Teleton a VIVA jótékonysági akciója, amelynek keretében idén az újszülött-mentésben úttörő szerepet játszó Peter Cerny Alapítványnak gyűjt a zenecsatorna, hogy egy óriási álmot valóra váltva egy új rohamkocsival bővüljön az alapítvány gépparkja.  Az adománygyűjtő vonal telefonszáma 06 91 22 50 22, a hívás díja bruttó 375 Ft.

Természetesen megkérdeztük a csatorna 3 műsorvezetőjét, a válaszaikat a következő oldalon olvashatod, érdemes meglesni.

[2010.12.02.]

  (1. oldal)  következő oldal »

Megosztom: Megosztom az iWiW-en

     
 
Lapozz tovább!
 
     
Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Rappert / énekest keres Funk-Rock banda zenekar [2012.05.24.]
Bulizenekar gitárost keres!!! zenész » gitáros [2012.05.24.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD:
Fabrik

A Rolls Frakció és a munka ünnepe
Két dologról volt nevezetes a Rolls Frakció: egyrészt...

Egy kis New York  Budapesten - Frank Sinatra Esten jártunk
Fergeteges múltidézésre gyűltek...

Zene.lap.hu
A ˝keringőkirály˝ Budapesten duplázott - André Rieu koncertjén jártunk
Fémszínű varázslat az Arénában- Budapesten járt a Nightwish 
Összetartozás és rock and roll: Horváth Attila életműkoncert az Arénában
Május 2-án ismét Szeretni bolondulásig Szulák Andreával
beszámolók még
Fotosuli