2012. május 21. | hétfő | Konstantin nevenapja
Ajánljuk! Zenelejátszók itt
Magyar Zenész Bázis
Online jegyrendelés itt
    koncert.lap.hu
Regisztráció 
Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
Erinthetelenek
50 hírforrás, napi 1400 hír
Oldal.info

A www.zene.hu-t az OBSERVER szemlézi
 
Sztárportré
 
 
Kapcsolódó cikkek
"Razorblade" Náksi és Brunner módra
Éneklő Playmate? - Metzker Viktória Náksiéknak dalolt
Ez ám a sikersztori! Sztárlemezlovas lett az egykori asztalos
Náksi jövőre Ibizára megy?
Nézd meg Moszkva legnagyobb buliját! Magyarok csinálták!
Kapcsolatok
Dj Bárány (Bárány Attila)
Legnépszerűbb csengőhangok
Legújabb Sztársms.hu csengőhangok
Minden rendes úrilány
Music inferno
Sorry
Push
Hogy Te is szeretni tudj

Összes csengőhang

Bárány Attila új tevékenységbe kezd

B-sensual néven kiadót alapított Bárány Attila, DJ Antonyo és a FlameMakers. Az ötlet már hónapokkal ezelőtt megfogant, mivel saját dalaikat nem szerették volna más kezébe adni.

A közös munka 2007 telén indult, egy klubtulajdonos kérésére a srácok indulót, úgynevezett klubhimnuszt szereztek. Ez volt a White Angel, melynek sikerét előre nem lehetett megjósolni. A hivatalos megjelenést követően azonban beindult a sikergépezet, a számot több százezren töltötték le, mára a felvétel egyet jelent Bárány Attila nevével.

"Évekkel ezelőtt is készítettem saját zenét, remixet" – kezdi a több mint 20 éve DJ-ként dolgozó Bárány Attila.

- "Ám a dance és house műfajnak ekkor még nem volt kultúrája Magyarországon. A White Angel sikere után azonban nem volt megállás, nagy élvezettel vetettük bele magunkat a munkába. A Madonna bootlegünk bár hivatalosan nem jelent meg, mégis akkorát robbant a fiatalok körében, hogy valaki kimásolta egy élő DJ szettből, videót vágott hozzá és feltette a youtube-ra. Nemrég 300 ezernél tartott a számláló. A Zagar féle Wings of Love - szintén nem hivatalos - remixe állandó darab a bulijainkban, Chris és Kozma Orsi I’m Travel-jével ugyanez a helyzet. - folytattta.

- Ezek a felvételek mára teljesen egyedivé tették a partijainkat, ha valaki ellátogat valamelyik klubba - ahol mi fellépünk -, tudni fogja mire számíthat; olyan zenékre és hangulatra, melyre máshol tuti nem. A Rádió 1-en futó Disco’s Hit című műsorunk éppúgy emelte a népszerűségünket, mint a saját dalok, remixek, melyeket most végre hivatalosan is kiadhatunk."

Attila új dallal rukkol elő, mely kiadójának első hivatalosan megjelenő darabja lesz. Ears and Venczel neve egyenlőre ismeretlenül csenghet, de ez nem lesz sokáig így.

"A dal eredeti verziója 2005-ben készült, Harsányi Zoli, alias Ears később a honlapomra küldte el, és rögtön felkaptam rá a fejem" – meséli Attila. "Kicsit át kellett hangszerelni, modernebbé tenni. A FlameMakers-szel és Kása Juli énekesnővel együttműködve megszületett az új verzió, mely a tavaly októberi veszprémi Disco’s Hit partin debütált hatalmas sikerrel."

Ears ands Venczel feat. B-sensualSo Good című dala március elején debütál a beatporton.

-zene.hu-

[2009.03.04.]

Megosztom: Megosztom az iWiW-en

     
 
Lapozz tovább!
 
     
Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
"Bulizenekar" DOBOST keres zenész » dobos/ütős [2012.05.21.]
Eladó elektromos zongora és pianínó hangszer [2012.05.20.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD:
Mailbox.hu
Rádió 24

A ˝keringőkirály˝ Budapesten duplázott - André Rieu koncertjén jártunk
André Rieu 2012....

Fémszínű varázslat az Arénában- Budapesten járt a Nightwish 
Nem ez volt az első Nightwish...

Fabrik
Összetartozás és rock and roll: Horváth Attila életműkoncert az Arénában
Május 2-án ismét Szeretni bolondulásig Szulák Andreával
Magna Cum Laude: koncertet ígértek - lett koncert, képekben
beszámolók még
Zene.lap.hu